Super Aqua Max Watery Toner

20.00

Toneri ujor Super Aqua Max jep një prekje freskuese dhe hidratim të menjëhershme në lëkurë duke përdorur përbërës me bazë detare. Linja eksluzive Super AQUA Max e Nature Republic përmban një set hidratues që siguron një teksturë ujore për hidratim me një ndjesi më pak kremoze dhe të rëndë. Përmban ujin e thellësisë 914m të oqeanit të Kona Hawaii i cili të hidraton menjëherë, duke lëshuar sasi të qëndrueshme uji. Përmban gjithashtu ujë lagune Polineziane që rimbush lëkurën e dehidratuar, siguron hidratim intensiv dhe siguron lëndë ushqyese. Kthen lëkurën e ngrirë dhe të mpirë në lëkurë të njomët dhe të ndritshme.

 

In stock

+ -

Toneri ujor Super Aqua Max jep një prekje freskuese dhe hidratim të menjëhershme në lëkurë duke përdorur përbërës me bazë detare. Linja eksluzive Super AQUA Max e Nature Republic përmban një set hidratues që siguron një teksturë ujore për hidratim me një ndjesi më pak kremoze dhe të rëndë. Përmban ujin e thellësisë 914m të oqeanit të Kona Hawaii i cili të hidraton menjëherë, duke lëshuar sasi të qëndrueshme uji. Përmban gjithashtu ujë lagune Polineziane që rimbush lëkurën e dehidratuar, siguron hidratim intensiv dhe siguron lëndë ushqyese. Kthen lëkurën e ngrirë dhe të mpirë në lëkurë të njomët dhe të ndritshme.

Super Aqua Max Watery Toner delivers a refreshing touch and instant moisture to the skin using marine based ingredients. Nature Republic’s Exclusive Super AQUA Max line features a moisturizing set that provides a watery texture for watery hydration with a less creamy and heavy feel. Contains Kona Hawaii’s 914m deep ocean water which instantly hydrates, releasing steady amounts of moisture also contains Polynesian Lagoon Water which replenishes dehydrated skin, provides intense hydration and provides nutrients. Turns dull and dark skin into dewy and bright skin.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Super Aqua Max Watery Toner”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Navigation
Close

My Cart

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

Great to see you here!

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

Already got an account?

Close

Close

Categories