Twinkle Gemstone Glitter 05 Ruby

10.00

Ruby 05 është një nuancë vjollce me një shkëlqim kremoz që aplikohet lehtësisht në lëkurë për t’u veshur gjatë gjithë ditës. Shkon bukur vetëm, ose me tone neutrale bezhë dhe kafe!

Çdo ton sysh në këtë koleksion është perfekt për përdorim të përditshëm ose për raste të veçanta. Këto tone janë frymëzuar nga pamja luksoze dhe holografike e gurëve të çmuar. Kanë një teksurë të lëmuar dhe të lehtë si pupla që përzihet pa probleme në kapakët e syve për një përfundim të bukur që zgjat gjatë gjithë ditës.

Only 6 left in stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Ruby 05 është një nuancë vjollce me një shkëlqim kremoz që aplikohet lehtësisht në lëkurë për t’u veshur gjatë gjithë ditës. Shkon bukur vetëm, ose me tone neutrale bezhë dhe kafe!

Çdo ton sysh në këtë koleksion është perfekt për përdorim të përditshëm ose për raste të veçanta. Këto tone janë frymëzuar nga pamja luksoze dhe holografike e gurëve të çmuar. Kanë një teksurë të lëmuar dhe të lehtë si pupla që përzihet pa probleme në kapakët e syve për një përfundim të bukur që zgjat gjatë gjithë ditës.

 

Ruby 05 is a buttery mauve shade with a creamy shimmer that blends into skin for all day wear. Goes beautifully alone or with neutral beige and brown tones!

Every eyeshadow in this collection is perfect for daily wear or special occasions. These jewel-toned Twinkle Gemstone Eyeshadows are inspired by sparkling gemstones and their luxurious holographic look. These eyeshadows are buttery smooth with a feather-light texture that seamlessly blends onto the lid for a beautiful finish that lasts all day long.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Twinkle Gemstone Glitter 05 Ruby”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories