Vitapair C Gel Cream

34.00

Vitapair C Gel Cream është një krem i lehtë në trajtë  xheli shkëlqyes i pasuruar me 26.4% ekstrakt limoni Jeju dhe vitaminë C për një fytyrë më të pastër dhe me pamje të shëndetshme. Niacinamide është i pranishëm për të ndihmuar në hiperpigmentimin, ndërsa ekstrakti i cicës dhe acidi hialuronik qetëson dhe hidraton lëkurën.

Si t’a përdorni: Pas pastrimit dhe hapave të tjerë të rutinës tuaj, aplikoni këtë krem xhel si hapin e fundit të rutinës të kujdesit për lëkurën.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Vitapair C Gel Cream është një krem i lehtë në trajtë  xheli shkëlqyes i pasuruar me 26.4% ekstrakt limoni Jeju dhe vitaminë C për një fytyrë më të pastër dhe me pamje të shëndetshme. Niacinamide është i pranishëm për të ndihmuar në hiperpigmentimin, ndërsa ekstrakti i cicës dhe acidi hialuronik qetëson dhe hidraton lëkurën.

Si t’a përdorni: Pas pastrimit dhe hapave të tjerë të rutinës tuaj, aplikoni këtë krem xhel si hapin e fundit të rutinës të kujdesit për lëkurën.

 

 

Vitapair C Gel Cream is a lightweight brightening cream enriched with 26.4% Jeju lemon extract and vitamin C for a clearer and healthier-looking complexion. Niacinamide is present to help with hyperpigmentation, while cica extract and hyaluronic acid soothes and hydrates the skin.

How to Use: After cleansing and treatment steps, apply this gel cream as the last step of your skin care routine.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Vitapair C Gel Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories