Vitapair C Vitamin Cream Special Set

33.00

Kremi Vitaminës C është një krem me sinergji të gjithanshme i pasuruar me ekstrakt frutash limoni jeshil pa pesticide nga ishulli Jeju, që vepron si krem hidratues në mëngjes dhe maskë gjumi në darkë. Përmban Vitaminën C dhe E, dhe ekstraktin Centella Asiatica për efekt zbardhues të lëkurës dhe për një lëkurë me pamje të shëndetshme dhe elastike. Mënyra e përdorimit: Në mëngjes vendosni një sasi të mjaftueshme në lëkurë të thatë pas tonifikimit, prisni derisa të përthithet plotësisht. Në mbrëmje vendosni një shtresë të trashë para gjumit si hapi i fundit në rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën.

Out of stock

  ... people are viewing this right now

  Share

Kremi Vitaminës C është një krem me sinergji të gjithanshme i pasuruar me ekstrakt frutash limoni jeshil pa pesticide nga ishulli Jeju, që vepron si krem hidratues në mëngjes dhe maskë gjumi në darkë. Përmban Vitaminën C dhe E, dhe ekstraktin Centella Asiatica për efekt zbardhues të lëkurës dhe për një lëkurë me pamje të shëndetshme dhe elastike. Mënyra e përdorimit: Në mëngjes vendosni një sasi të mjaftueshme në lëkurë të thatë pas tonifikimit, prisni derisa të përthithet plotësisht. Në mbrëmje vendosni një shtresë të trashë para gjumit si hapi i fundit në rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën.

 

The Vitamin C Cream is a versatile synergy cream enriched with Jeju pesticide free green lemon fruit extract, that acts as moisturizer cream in AM and sleeping mask in PM. Contains Vitamin C and E, and Centella Asiatica Extract for skin whitening effect and to deliver healthy-looking, resilient skin. How to use: In the morning apply a generous amount to dry skin after toning, wait until fully absorbed. In the evening apply a thick layer before bed as the last step to your skincare routine.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Vitapair C Vitamin Cream Special Set”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories