• California Aloe Vera Cleansing Tissue (1+1) 12.00

  Këto peceta pastruese të buta për fytyrën që përmbajnë ekstraktin e gjetheve të aloe vera kaliforniane heqin papastërtitë e padukshme. E lë lëkurën tuaj të lagur dhe të freskuar pa ndjesi ngjitëse apo acarime. Fshijeni butësisht fytyrën me një nga pecetat pastruese. Sigurohuni që të mos e fusni produktin në sy.

  In stock

 • Fresh Herb Aloe Cleansing Foam 9.00

  Përmban një ekstrakt hidratues aloe (98 ppm) dhe 10 lloje përbërësish bimor për të pastruar papastërtitë me efekt qetësues dhe hidratues për lëkurën. Jep një aromë të freskët bimore dhe nuk shkakton acarim apo irritim. Përdorni një sasi të vogël në duar të lagura deri sa të krijohet shkumë, masazhojeni në fytyrë dhe shpëlajeni plotësisht me ujë të vakët.

  In stock

 • Real Nature Aloe Mask Sheet 2.00

  Përmban 23mg ekstraktin e gjetheve të aloe verës me hidratim të bollshëm, i cila qetëson irritimin e lëkurës dhe e bën atë të lëmuar. Ka veti rigjeneruese për lëkurës. Fletët e celulozës me prejardhje natyrore, të marra nga druri eukalipt dhe pambuku, ngjiten ngushtë në lëkurë dhe transferojnë në mënyrë të përqendruar esencën në lëkurë. Shtresat ruajnë lagështinë dhe esencën ushqyese.

 • Real Squeeze Aloe Vera Air Mist 16.00

  Sprajti Real Squeeze Aloe Vera Air Mist përmban Aloe Vera Kaliforniane për të hidratuar lëkurën. Sprajt me ekstrakt 99% Aloe Vera është super i imët dhe nuk përmban grimca të mëdha. Përmban ekstrakt të pemës së çajit për të shtypur sekretimin e sebumit gjatë verës dhe siguron hidratim të thellë për të lehtësuar lëkurën e thatë dhe për të rregulluar teksturën e ashpër në gjitha stinët. Nxit prodhimin e kolagjenit dhe forcon prodhimim e qelizave për të rigjeneruar shpejt lëkurën e dëmtuar. Promovon rigjenerimin e qelizave të lëkurës, mbron pigmentimin e melaninës dhe ka efekt në përmirësimin e tonit të lëkurës me anë të përbërësve AHA.

  In stock

 • Real Squeeze Aloe Vera Cream 22.00

  Një krem hidratues me xhel aloe vera i formuluar me ekstrakt vere frutash që rrit shkëlqimin, hidratimin dhe teksturen elastike. Xheli aplikohet butësisht për të lagur lëkurën dhe formon një membranë hidratuese në sipërfaqen e lëkurës për të mbajtur dhe ruajtur hidratimin. Përbërësit thelbësorë të Aloe Vera maksimizojnë hidratimin, qetësimin dhe përmirësimin e elasticitetit të lëkurës. Vitaminat nga Aloe Verës si vitamina E, C dhe minerale të tjera e mbajnë lëkurën të lagur dhe mbrojnë nga rrezet UV. Efekt i menjëhershëm ftohjeje. Pa paraben, talk, materiale shtazore, vaj mineral ose ngjyra artificiale. Ideale për lëkurat normale dhe ato të thata.

  Out of stock

 • Real Squeeze Aloe Vera Emulsion 19.00

  Një emulsion hidratues i formuluar me një përqendrim të lartë të aloe verës dhe i mbushur me ekstrakt të verës së frutave për të maksimizuar forcën e lëkurës. Emulsioni aplikohet lehtësisht për të hidratuar lëkurën dhe formon një membranë hidratuese në sipërfaqen për të ruajture lagështinë e aplikuar. Vitaminat nga Aloe Vera si vitamina E, C dhe minerale të tjera e mbajnë lëkurën të lagur dhe mbrojnë nga rrezet UV. Freski e menjëhershme pa paraben, talk, materiale shtazore, vaj mineral ose ngjyra artificiale. Ideale për lëkurë normale ose të thatë.

  In stock

 • Real Squeeze Aloe Vera Essence 22.00

  Një esencë hidratuese aloe vera me një përqendrim më të lartë të aloe verës dhe i mbushur me ekstrakt të verës së frutave duke rritur qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e lëkurës. Kur esenca aplikohet lehtësisht në lëkurë, kapsula jeshile me fuqi të shkëlqyeshme për mbajtjen e lagështisë aplikohen butësisht në lëkurë, furnizojnë lagështi në lëkurën dhe formojnë një membranë hidratuese në sipërfaqen e lëkurës për të mbajtur fort lagështinë e furnizuar.

  In stock

 • Real Squeeze Aloe Vera Toner 19.00

  Një toner hidratues i bërë me aloe vera Kaliforniane për lëkurë të hidratuar, të lëmuar dhe fleksible. Toneri i ujshëm aplikohet lehtësisht për të hidratuar lëkurën dhe formon një membranë hidratuese në sipërfaqen për të ruajture lagështinë e aplikuar. Toner me bazë aloe që tonifikon dhe hidraton në mënyrë efektive fytyrën duke përdorur vetitë e përbërësve të tij natyral. Vitaminat nga Aloe Vera si vitamina E, C dhe minerale të tjera e mbajnë lëkurën të lagur dhe mbrojnë nga rrezet UV. Freski e menjëhershme pa paraben, talk, materiale shtazore, vaj mineral ose ngjyra artificiale. Ideale për lëkurë normale ose të thatë.

  In stock

 • Soothing & Moisture Aloe Vera 80% Emulsion 12.00

  Ky emulsion i formuluar me 80% aloe vera natyrale qetëson dhe hidraton lëkurën pa një ndjesi ngjitëse. Formulë e pasur dhe e freskët pa paraben, vaj mineral dhe ngjyra artificiale, duke minimizuar rrezikun e acarimeve të lëkurës dhe duke e bërë atë të përshtatshme për të gjitha tipet e lëkurës. Aloe vera ka fuqinë që të qetësoj lëkurën e irrituar nga dielli i nxehtë dhe siguron hidratim në lëkurë.

  In stock

 • Soothing & Moisture Aloe Vera 90% Toner 12.00

  Është një toner hidratues dhe qetësues jo ngjitës që përmban 90% aloe vera. Toneri i ujshëm, i freskët dhe plot Aloe Vera ndihmon në hidratimin dhe qetësimin e lëkurës. Ka një formulë thithëse të shpejtë dhe miqësore për lëkurën, e përshtatshme për të gjitha tipet e lëkurës. Vitaminat nga Aloe Vera si vitamina E, C dhe minerale të tjera e mbajnë lëkurën të hidratuar dhe e mbrojnë atë nga rrezet UV. Natyrisht ndalon melaninën nga dielli dhe parandalon njollat dhe qukat.

  In stock

 • Soothing & Moisture Aloe Vera 92% Soothing Gel 7.00

  Xheli qetësues më i shitur i Nature Republic, Soothing & Moisture Aloe Vera 92%, është një xhel hidratues i bërë me Aloe Vera Kaliforniane që hidraton menjëherë lëkurën, trupin dhe flokët. Vitaminat në Aloe Vera si vitamina C dhe E së bashku me minerale të tjera ripërtërin lëkurën dhe e mbron atë nga rrezet UV. Rigjallëroni lëkurën me këtë xhel me formulim jo ngjitës, që lë lëkurën të ndihet e shëndetshme dhe elastike! I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Nuk përmban vaj mineral, paraben ose ngjyra artificiale.

  In stock

 • Soothing & Moisture Aloe Vera 92% Soothing Gel (Tube) 7.00

  Ky xhel qetësues përmban Aloe Vera organike të çertifikuar nga Kalifornia CCDF dhe është i butë për lëkurën. I mirë për hidratimin e fytyrës, krahëve, këmbëve dhe flokëve. Hidratim i menjëhershëm pa u ndjesinë ngjitëse. Mund të përdoret para  gjumi, si një krem hidratues i përditshëm, si një serum flokësh për shkëlqim të menjëhershëm, si një xhel qetësues pas rruajtjes, si një hidratues i thonjve ose mund të përzihet me primer për një lëkurë plot shkëlqim.

  In stock

 • Soothing & Moisture Aloe Vera 92% Soothing Gel Heartleaf Mask Sheet 4.00

  Formuluar nga 92% ekstrakt gjethesh Aloe Vera për t’i dhënë një hidratim qetësues lëkurës. Maska e butë e bërë me pambuk të pastër mbështjell fytyrën në mënyrë të përsosur dhe ndihmon në infuzionin e esencës luksoze. Ekstrakti i gjetheve ndihmon për të mbrojtur dhe qetësuar lëkurën e irrituar.

  In stock

 • Soothing & Moisture Aloe Vera 92% Soothing Gel Honey Mask Sheet 4.00

  Një maskë ultra-ushqyese e bërë me xhel qetësues aloe dhe mjaltë që jep hidratim të thellë për një fytyrë të butë dhe me shkëlqim. Xheli qetësues aloe vera dhe mjalti kombinohen për t’i dhënë lëkurës suaj ushqimin që dëshironi. Kjo maskë hidratuese lufton lëkurën e stresuar e të dehidratuar dhe i jep një shkëlqim natyral për një lëkurë rinore dhe rrezatuese. E shkëlqyeshme për lëkurën normale dhe atë të thatë!

  Out of stock

 • Soothing & Moisture Aloe Vera 92% Soothing Gel Mask Sheet 4.00

  Maska me xhel qetësues përmban kapsula lagështie që qetësojnë lëkurën në një mënyrë të freskët hidratuese duke formuar një film të qëndrueshëm lagështie mbi lëkurë. Ekstrakti aloe vera hidraton dhe rigjallëron lëkurën.

  Out of stock

 • Soothing & Moisture Aloe Vera 92% Soothing Gel Mist 8.00

  Është një sprajt në trajtë xheli e bërë me Aloe Vera Kaliforniane. Xheli qetësues i formuluar me 92% ekstrakt të gjetheve Aloe Vera siguron një efekt të mahnitshëm qetësues dhe hidratues të lëkurës pa qenë ngjitës. Vitaminat në Aloe Vera si vitamina C dhe E së bashku me minerale të tjera rinovojnë lëkurën dhe e mbrojnë atë nga rrezet UV. Ky sprajt ndihmon në qetësimin e lëkurës së irrituar. Për të gjitha tipet e lëkurës, dhe për përdorim në fytyrë, trup dhe flokë.

  In stock

Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories