Banner4

Showing all 3 results

 • Sort by
 • Lotus Renew Cream 22.00

  Përmban ekstrakt zambaku uji (1,000 ppm) që mbron lëkurën, duke e bërë atë një lëkurë vitale dhe të ushqyer. Përmban vajra esencial me origjinë bimore, pa aroma artificiale, për ta bërë lëkurën tuaj më të shëndetshme. Ka kaluar testet kundra irritimit të lëkurës.

  Si t’a përdorni:  Në hapin e fundit të kujdesit për lëkurën, merrni një sasi të përshtatshme dhe shpërndajeni në mënyrë të barabartë në lëkurë.

  In stock

 • Lotus Renew Emulsion 21.00

  Përmban ekstrakt zambaku uji (800 ppm) që mbron lëkurën, duke e bërë atë një lëkurë vitale dhe të ushqyer. Përmban vajra esencial me origjinë bimore, pa aroma artificiale, për ta bërë lëkurën tuaj më të shëndetshme. Ka kaluar testet kundra irritimit të lëkurës.

  Si ta përdorni: Pasi të përdorni tonerin, merrni një sasi të përshtatshme dhe vendoseni në të gjithë fytyrën.

  In stock

 • Lotus Renew Toner 21.00

  Përmban ekstrakt zambaku uji (800 ppm) që mbron lëkurën, duke e bërë atë një lëkurë vitale dhe të ushqyer. Përmban vajra esencial me origjinë bimore, pa aroma artificiale, për ta bërë lëkurën tuaj më të shëndetshme. Ka kaluar testet kundra irritimit të lëkurës.

  Si ta përdorni: Pas pastrimit, merrni një sasi të përshtatshme dhe vendoseni në të gjithë fytyrën dhe lëreni të përthithet.

   

  In stock

No products were found matching your selection.

Navigation
Close

My Cart

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

Great to see you here!

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

Already got an account?

Close

Close

Categories