• Fresh Herb Snail Cleansing Foam 8.00

  Një pastrues i butë në trajtë shkume i mbushur me solucion kërmilli dhe ekstrakte bimore që lë lëkurën të freskët, të butë dhe të pastër. Shpërndani një sasi të vogël në dorën tuaj të lagur derisa të krijohen flluska. Masazhoni butësisht fytyrën tuaj të lagur me shkumën dhe shpëlajeni me ujë të vakët.

  In stock

 • Snail Solution Cream 44.00

  Është një krem intensiv për rritjen e elasticitetit të lëkurës që përmban 62% të filtratit të sekretimit të kërmillit për të rimbushur lëkurën me lëndë ushqyese dhe për ta forcuar atë. Përbërësi kryesor i mukusit të kërmillit, ndihmon në luftën ndaj parandalimit të dehidratimit së lëkurës nga mjedise të jashtme të ashpra dhe ndihmon për ta bërë lëkurën me shkëlqim dhe të shëndetshme. Redukton skuqjet, heq qelizat e vdekura dhe riparon shenjat e plagët, teksa shëron dhe tonet e pabarabarta /njollat. Mund të përdoret nga të gjitha tipet e lëkurës. Përmban gjithashtu vanilje, ekstrakt algash, ceramide dhe polisaharide për të ndriçuar tonin e lëkurës, duke t’i krijuar lëkurës një barrierë më të fortë dhe një hidratim më të fuqishëm.

  In stock

 • Snail Solution Emulsion 32.00

  Një krem hidratues i lehtë dhe rigjenerues i bërë me solucion kërmilli për një përfundim të butë dhe me shkëlqim. Ky emulsion i solucionit të kërmillit ushqen thellësisht lëkurën për të përmirësuar pamjen e tonit të lëkurës dhe teksturën e pabarabartë. Ai i jep lëkurës shkëlqim dhe zvogëlon rrudhat. Emulsion i lëngshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Redukton skuqjet dhe largon qelizat e vdekura. Solucioni i kërmillit siguron lëkurën me ushqyerje të thellë dhe ndihmon në rritjen e nivelit të rigjenerimit për një lëkurë të ndritshme dhe të gjallë. Ekstrakti i vaniljes ofron antioksidantë që i japin lëkurës një shkëlqim rinor.

  In stock

 • Snail Solution Essence 41.00

  Esenca me jargë kërmilli përmban filtrat e sekretimit të kërmijve të nxjerrë nga zona të paprekura natyrore. Kjo e bën lëkurën më të shëndetshme dhe rrezatuese duke siguruar gjallëri për lëkurën e stresuar. Esenca përmban 68% filtrat të jargëve të kërmillit. Përmirëson aftësinë e mbajtjes së ujit të lëkurës dhe e bën teksturën e lëkurës rrezatuese. Përmirëson lëkurën e dëmtuar teksa zbardh dhe zbeh rrudhat. Filtra e sekretimit të kërmillit është efektive në riparimin e shenjave dhe shërimin e çdo lloj njolle të çngjyrosur. I përshtatshëm për përdorim në çdo kohë të ditës për të gjitha llojet e lëkurave.

  In stock

 • Snail Solution Foam Cleanser 17.00

  Një pastrues në trjatë shkume që ndihmon në pastrimin jo vetëm të tualetit por edhe të papastërtive në pore, si dhe ndihmon filtrimin e sekretimit të kërmillit për ta bërë lëkurën tuaj të lagur dhe me shkëlqim. Ky pastrues shkumoz me solucion kërmilli fillon me një ndjesi të pasur kremoze dhe më pas shndërrohet në një shkumë kremoze që heq papastërtitë duke mbrojtur barrierën e lëkurës. Pastruesi është perfekt për dikë që kërkon të përjetojë lëkurë më të butë, të lëmuar dhe të hidratuar me shumë herë më pak shenja të dukshmë aknesh ose dukshmëri të zvogëluar të pigmentimit post-inflamator, njohur gjithashtu si njolla të errëta. I famshëm në Kore për efektet e tij kundra plakjes. Një pastrues luksoz nga kremi në shkumë për të gjitha tipet e lëkurës.

  In stock

 • Snail Solution Mask Sheet 2.00

  Është një maskë me hidratim dhe ngjitje të shkëlqyeshme. Filtra e sekretimit të kërmillit ndihmon në përmirësimin e lëkurës të dobësuar nga mjedisi i jashtëm dhe stresi. Përmban 100,000 ppm të mukusit të koncentruar të kërmillit dhe 5,000ppm ujë të çajit jeshil boseong për të ndihmuar përtëritjen e lëkurës për ta bërë atë të shëndetshme dhe të hidratuar. Zbeh dhe zvogëlon shenjat dhe rrudhat, përmirëson elasticitetin e lëkurës dhe mund të luftoj dëmtimet e vogla nga dielli si dhe të inkurajojë një shkëlqim të shëndetshëm dhe rinor.

  Out of stock

 • Snail Solution Skin Booster 32.00

  Solucionin i kërmillit është një linjë e përqendruar e kujdesit që përmban filtra të sekretimit të kërmillit që gjenden në natyrë, të cilët aktivizojnë lëkurën e stresuar duke e bërë lëkurën më të shëndetshme dhe me shkëlqim. Ky toner ka një funksion forcues që qetëson lëkurën e ashpër me 80% filtrat të sekretimit të kërmillit dhe ruan ekuilibrin e lagështisë së lëkurës duke krijuar një film hidratimi. Ai i jep shkëlqim lëkurës dhe zvogëlon rrudhat. Emulsion me tëksturë të lëngshme për të gjitha llojet e lëkurës. Redukton skuqjen dhe heq qelizat e vdekura. Solucioni i kërmillit ushqen lëkurën deri në të thellësi dhe ndihmon në përshpejtimin e rigjenerimit për një lëkurë më elastike dhe me shkëlqim. Ekstrakti i vaniljes ka antioksidantë shkëlqyes që i japin lëkurës një shkëlqim rinor.

  In stock

Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories