Poligonum

Showing all 15 results

 • Sort by
 • Anti-Aging - Face Gel SPF 30 50ml 28.00
  • I pasur me antioksidant që neutralizojn efektet e radikalëve të lirë në trupat tanë
  • Ndihmon në zvogëlimin e shenjave të dukshme të plakjes së lëkurës
  • Ushqen thellë lëkurën
  • Pasuron lëkurën me vitamina
  • Pa paraben
  • Hipoalergjik

  In stock

 • Anti-Aging - Facial Sheet Mask (4 units box) 34.00
  • Bazuar në ekstraktet e shegës dhe poligonit që përmban përbërës hidratues, acide alfahidroksi dhe vitamina
  • Siguron ushqim të thellë të lëkurës
  • I pasur me antioksidantë që mbrojnë lëkurën
  • Përbërësit aktivë bimorë inkurajojnë prodhimin e kolagjenit dhe fibrave të elastinës në lëkurë dhe kështu kontribon në elasticitetin e lëkurës
  • Përmirëson dhe rinon lëkurën e ashpër dhe të thatë dhe ndihmon në ruajtjen e lëkurës së shëndetshme

  In stock

 • Caftan - Polygonum Foot Cream 250ml - Pump 21.00

  Mund të përdoret për:

  • “Këmbën e atletit”
  • Këmbët diabetike
  • Pedikyr, masazh
  • Thatësi, çarje, djersë, flluska, prerje, kruajtje

   

  • Testuar dermatologjikisht
  • Hipoalergjik
  • Top5 bestseller në të gjithë botën
  • Provuar klinikisht për trajtimin afatgjatë të “kërpudhave në këmbë”

  In stock

 • Day Cream for Dry Skin - 50ml 21.00
  • Hidratoni dhe ushqeni llojet e lëkurës së thatë dhe të kombinuar
  • Qetësoni lëkurën e thatë me vitaminë C dhe ekstrakt shege
  • Pasuruar me vajra të pastër jojoba dhe drithëra gruri për thithje më të mirë të përbërësve aktivë natyralë
  • Përhithet lehtësisht

  In stock

 • Day Cream for Normal to Oily Skin - 50ml 21.00
  • E pasur me antioksidantë, qetëson, ushqen dhe hidraton lëkurën e fytyrës
  • Pasuruar me vaj të pastër jojoba për thithjen më të mirë të përbërësve aktivë natyralë
  • Thithet lehtësisht, lë lëkurën të butë dhe të lëmuar
  • E përsosur për të luftuar radikalet e lira

  In stock

 • Hair Mask - Polygonum 350ml 24.00
  • Përmirëson flokët e ashpër dhe të thatë
  • Zbut flokët, duke i lënë të mëndafshtë, me shkëlqim dhe të shëndetshëm
  • Parandalon hapjen dhe ndarjen e flokëve
  • Forcon flokët për një periudhë afatshkurtër dhe afatgjatë

   

  In stock

 • HerbAtopic 21.00
  • Krem trupi ditor për lëkurë shumë të thatë, të kuqe dhe të irrituar
  • Përqendrim i lartë i ekstrakteve të Polygonum qetësues dhe qetëson skuqjet dhe irritimet e lëkurës
  • Trajtim intensiv për lëkurën atopike
  • Thithet shpejt
  • Hipoalergjik
  • Pa aromë
  • Pa steroide

  In stock

 • Polygonum Body Lotion 150ml 14.00
  • Përmban 77% ekstrakt bimor Poligonumi
  • E pasuruar me vaj Jojoba
  • Hidraton dhe mbron lëkurën tuaj nga dehidratimi dhe plasaritjet
  • Ndihmon në rikthimin e elasticitetit të lëkurës
  • Ndihmon në prodhimin e kolagjenit dhe përmirëson elasticitetin e fibrave elastike të lëkurës

  In stock

 • Polygonum Hand Cream 100ml 11.00
  • Përmban 70% ekstrakt Poligonumi
  • Riparon lëkurën e thatë dhe të plasaritur të duarve, bërrylave dhe gishtave
  • Ushqen, hidraton dhe mbron lëkurën tuaj
  • Jep një ndjenjë të butë dhe të këndshme
  • Përthithet shpejt në lëkurë

  In stock

 • Pomegranate and Polygonum - Skin Booster Serum 31.00
  • Përzierja e ekstrakteve bimore të shegës, poligonumit, myrtle dhe artemisës
  • Hidraton dhe mbron lëkurën e fytyrës dhe qafës
  • E pasur me vitamina dhe lëndë ushqyese për zbutjen dhe rigjenerimin e lëkurës tuaj
  • E bën lëkurën e thatë dhe të ashpër të duket sërish rrezatuese dhe e shëndetshme

  In stock

 • Pregnant - Polygonum Foot Cream 100ml 12.00
  • Siguron lehtësim për këmbët e lodhura dhe të lënduara
  • Freskon këmbët gjatë gjithë ditës
  • Mbron lëkurën nga thatësia
  • Parandalon acarimet në të ardhmen
  • Kremi është bërë me ekstrakte të poligonit dhe mentolit. Këto janë të njohura për vetitë e tyre të të ushqyerit, qetësimin e lëkurës dhe ndihmën në zbutjen e lëkurës për të parandaluar tharjen.
  • I mirë për të gjitha llojet e lëkurës; Për përdorim të përditshëm

  Përbërësit Aktivë:

  • 65% Ekstrakt Poligoni, i pasuruar me mentol dhe vajra të pastër: jojoba, filiz gruri dhe gjalpë shea

  Si të përdoret:

  • Vendosni një sasi të madhe kremi në këmbë pas çdo dushi

  In stock

 • Pregnant - Polygonum Skin Lightening Cream 50ml 17.00
  • Përmban agjentë që ndriçojnë lëkurën
  • Hidraton lëkurën
  • Mbron dhe përmirëson lëkurën e dëmtuar
  • Zhvilluar posaçërisht për të ndihmuar në lehtësimin e njollave të errësuara të lëkurës. Përmban vitaminë C, acide fitike dhe kojice, si dhe një kombinim unik të anti-oksidantëve thelbësorë që zbërthehen, shtypin dhe vonojnë prodhimin e melaninës gjatë ndryshimeve hormonale.
  • Poligonumi shëron dhe mbron lëkurën tuaj ndërsa vajrat natyrorë e lagin dhe e ushqejnë atë
  • I mirë për të gjitha llojet e lëkurës; Për përdorim të përditshëm

  Përbërësit aktivë:

  • Ekstrakt i lartë i poligonit i pasuruar me Vitaminë E dhe C dhe vajra natyralë: gjalpë kakao, vaj bajame
  • Pa hidrokinon

  Mënyra e përdorimit:

  • Vendoseni butësisht në zonën e errësuar dhe masazhojeni deri në përthithjen e plotë. Përdoret dy herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje. Pas përdorimit në mëngjes, vendosni krem SPF-50.

  In stock

 • Redskin - Polygonum Anti-Chafe Cream 100ml 14.00
  • Formula me bazë bimore ndihmon në zvogëlimin e skuqjes dhe acarimit të lëkurës
  • E përsosur për të lehtësuar rrjepjet e pakëndshme dhe për ta lënë lëkurën të hidratuar dhe të ekuilibruar
  • Mbron lëkurën e irrituar në zona të ndjeshme, të tilla si rreth ijës, nën sqetull, shpatulla, qafë
  • Nxit shërimin dhe lehtësimin
  • Përmban 75% ekstrakt të poligonit
  • Pa aromë
  • Përthithet shpejt
  • Hipoalergjik

  In stock

 • Redskin - Polygonum Anti-Chafe Cream 250ml 21.00
  • Formula me bazë bimore, ndihmon në zvogëlimin e skuqjes dhe acarimit të lëkurës
  • E përsosur për të lehtësuar rrjepjet e pakëndshme dhe për ta lënë lëkurën të hidratuar dhe të ekuilibruar
  • Mbron lëkurën e irrituar në zona të ndjeshme, të tilla si rreth ijës, nën sqetull, shpatulla, qafë
  • Nxit shërim dhe qetësim
  • Përmban 75% ekstrakt të poligonit
  • Pa aromë
  • Përthithet shpejt
  • Hipoalergjik

  In stock

 • Teenage - Polygonum Teenage Cream 50ml 12.00
  • Than puçrrat dhe ushqen lëkurën shpejt
  • I than aknet në mënyrë natyral si dhe ndihmon në rindërtimin e indeve të shëndetshme të lëkurës
  • Efektive në shenja të reja aknesh
  • Nuk përmban vaj

  In stock

No products were found matching your selection.

Navigation
Close

My Cart

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

Great to see you here!

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

Already got an account?

Close

Close

Categories