• Ginseng Gold Silk 24K Gold Ampoule 80.00

  Redukton shenjat, qukat, njollat e errëta dhe problemet e tonit të pabarabartë të lëkurës me ampulat prej arit të pastër 99%. Rrit efikasitetin e lëkurës për të qenë më e fortë, e bukur dhe rinore me toksinat më të mira duke filluar nga ari i pastër 24K që ndihmon në ndërtimin e kolagjenit 8 herë më shumë në lëkurë, deri te fuqia e xhinsengut Korean 6-vjeçar që ndihmon në mbrojtjen e qelizave të lëkurës duke i bërë më të shëndetshme, të pasura me anti-oksidues dhe më fleksible. Tekstura është e lehtë dhe jo-ngjitëse, duke e bërë atë që të thithet butësisht në lëkurë pa e bërë lëkurën të vajosur.

  In stock

 • Ginseng Gold Silk Essence 69.00

  Një trajtim i pasur me ar të përqendruar që i jep lëkurës veti ushqyese dhe ultra-riparuese. Ari e rivitalizon lëkurën dhe aktivizon rigjenerimin e qelizave të lëkurës. Është një trajtim luksoz me xhenxhefil, qumësht blete, fshikëz mëndafshi të artë dhe ar. Esenca ka aftësinë të kapi dhe kyçi hidratimin në lëkurë. Lëkura do të ndihet më elastike dhe e fortë me këtë esencë. Produkti ndihmon si në ndriçimin e fytyrës si dhe në parandalimin e shenjave të plakjes. E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës dhe përdorim dite ose nate. Ideale për tonin e pabarabartë të lëkurës, njollat e plakjes, probleme me pigmentimin, shenjat dhe dëmtimet nga dielli.

  In stock

 • -30%Limited
  Ginseng Gold Silk Eye Cream Special Set 70.00

  Seti përmban:

  1. Kremin e syve Ginseng Gold Silk me përmasa 25g
  2. Tonerin Ginseng Gold Silk me përmasa 31ml
  3. Kremin e hollë hidratues Ginseng Gold Silk me përmasa 31ml
  4. Esencën Ginseng Gold Silk me përmasa 5ml
  5. Kremin viskoz Ginseng Gold Silk me përmasa 5ml
  6. Aplikatorin masazhues për sytë

  Përmban një hidratues kremoz për zonat e syve në një linjë të cilësisë më të mirë dhe më të vlerësuar për heqjen dhe zbardhjen e rrudhave. Ideale për probleme me tonin e pabarabartë të lëkurës, njollat e plakjes, pigmentimin, shenjat, apo dëmtimët nga dielli. 99% e saj bëhej nga ari, xhinseng i kuq, fshikëza mëndafshi e artë, qumësht blete. Ari nxit qarkullimin e gjakut dhe i jep më shumë shkëlqim lëkurës.Përdoret për detoksimin e lëkurës duke pastruar sebumin dhe materialet metalike, duke përshpejtuar thithjen e përbërësve të tjerë në lëkurë. Xhinsengu ka minerale anti-oksiduese dhe aminoacide për rigjallërimin e lëkurës së lodhur. Mëndafshi i fshikëzës i nxjerrë nga krimbi i artë, aktivizon rigjenerimin e qelizave të lëkurës. Së fundmi, qumështi i bletës nga mali Jiri kontrollon ekuilibrin e pH, e mban lëkurën të fortë dhe i jep shkëlqim cdo fytyre. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, për përdorim në çdo kohë të ditës.

  një hidratues kremoz për zonat e syve në një linjë të cilësisë më të mirë dhe më të vlerësuar për heqjen dhe zbardhjen e rrudhave. Ideale për probleme me tonin e pabarabartë të lëkurës, njollat e plakjes, pigmentimin, shenjat, apo dëmtimët nga dielli. 99% e saj bëhej nga ari, xhinseng i kuq, fshikëza mëndafshi e artë, qumësht blete. Ari nxit qarkullimin e gjakut dhe i jep më shumë shkëlqim lëkurës.Përdoret për detoksimin e lëkurës duke pastruar sebumin dhe materialet metalike, duke përshpejtuar thithjen e përbërësve të tjerë në lëkurë. Xhinsengu ka minerale anti-oksiduese dhe aminoacide për rigjallërimin e lëkurës së lodhur. Mëndafshi i fshikëzës i nxjerrë nga krimbi i artë, aktivizon rigjenerimin e qelizave të lëkurës. Së fundmi, qumështi i bletës nga mali Jiri kontrollon ekuilibrin e pH, e mban lëkurën të fortë dhe i jep shkëlqim cdo fytyre. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, për përdorim në çdo kohë të ditës.

  In stock

 • Ginseng Royal Silk Eye Cream 110.00

  Është një hidratues kremoz për zonat e syve në një linjë të cilësisë më të mirë dhe më të vlerësuar për heqjen dhe zbardhjen e rrudhave. Ideale për probleme me tonin e pabarabartë të lëkurës, njollat e plakjes, pigmentimin, shenjat, apo dëmtimët nga dielli. 99% e saj bëhej nga ari, xhinseng i kuq, fshikëza mëndafshi e artë, qumësht blete. Ari nxit qarkullimin e gjakut dhe i jep më shumë shkëlqim lëkurës.Përdoret për detoksimin e lëkurës duke pastruar sebumin dhe materialet metalike, duke përshpejtuar thithjen e përbërësve të tjerë në lëkurë. Xhinsengu ka minerale anti-oksiduese dhe aminoacide për rigjallërimin e lëkurës së lodhur. Mëndafshi i fshikëzës i nxjerrë nga krimbi i artë, aktivizon rigjenerimin e qelizave të lëkurës. Së fundmi, qumështi i bletës nga mali Jiri kontrollon ekuilibrin e pH, e mban lëkurën të fortë dhe i jep shkëlqim cdo fytyre. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, për përdorim në çdo kohë të ditës.

  In stock

 • Ginseng Royal Silk Watery Cream 115.00

  Krem i pasur me 99% ar të pastër që stimulon qarkullimin e gjakut. Kombinuar me xhinseng të kuq 6 vjecar dhe qumësht blete për lëkurë të butë dhe të lëmuar. Është nje linjë produktesh me cilësinë më të mirë dhe më të vlerësuar për heqjen dhe zbehjen e rrudhave për të gjitha llojet e lëkurës dhe për çdo kohë të përdorimit gjatë ditës. Krem me formule ujore për fytyrën që është anti-plakje, hidratues, ushqyes dhe ndriçues. Ideale për tonin e pabarabartë të lëkurës, njollat e plakjes, pigmentimin, shenjat dhe dëmtimet nga dielli. Përdoret për rigjallërimin e lëkurës së lodhur, aktivizon rigjenerimin e qelizave të lëkurës, e mban lëkurën të fortë dhe jep efekte ndriçuese për lëkurën.

  In stock

 • Real Squeeze Aloe Vera Emulsion 19.00

  Një emulsion hidratues i formuluar me një përqendrim të lartë të aloe verës dhe i mbushur me ekstrakt të verës së frutave për të maksimizuar forcën e lëkurës. Emulsioni aplikohet lehtësisht për të hidratuar lëkurën dhe formon një membranë hidratuese në sipërfaqen për të ruajture lagështinë e aplikuar. Vitaminat nga Aloe Vera si vitamina E, C dhe minerale të tjera e mbajnë lëkurën të lagur dhe mbrojnë nga rrezet UV. Freski e menjëhershme pa paraben, talk, materiale shtazore, vaj mineral ose ngjyra artificiale. Ideale për lëkurë normale ose të thatë.

  In stock

 • Real Squeeze Aloe Vera Essence 22.00

  Një esencë hidratuese aloe vera me një përqendrim më të lartë të aloe verës dhe i mbushur me ekstrakt të verës së frutave duke rritur qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e lëkurës. Kur esenca aplikohet lehtësisht në lëkurë, kapsula jeshile me fuqi të shkëlqyeshme për mbajtjen e lagështisë aplikohen butësisht në lëkurë, furnizojnë lagështi në lëkurën dhe formojnë një membranë hidratuese në sipërfaqen e lëkurës për të mbajtur fort lagështinë e furnizuar.

  In stock

 • Real Squeeze Aloe Vera Toner 19.00

  Një toner hidratues i bërë me aloe vera Kaliforniane për lëkurë të hidratuar, të lëmuar dhe fleksible. Toneri i ujshëm aplikohet lehtësisht për të hidratuar lëkurën dhe formon një membranë hidratuese në sipërfaqen për të ruajture lagështinë e aplikuar. Toner me bazë aloe që tonifikon dhe hidraton në mënyrë efektive fytyrën duke përdorur vetitë e përbërësve të tij natyral. Vitaminat nga Aloe Vera si vitamina E, C dhe minerale të tjera e mbajnë lëkurën të lagur dhe mbrojnë nga rrezet UV. Freski e menjëhershme pa paraben, talk, materiale shtazore, vaj mineral ose ngjyra artificiale. Ideale për lëkurë normale ose të thatë.

  In stock

 • Super Aqua Max Combination Watery Cream 16.00

  Kremi mbron lëkurën nga mjedisi i jashtëm duke formuar një film hidratimi mbi lëkurë. Teksturë e lehtë ujore pa një ndjesi kremoze dhe të rëndë, e bërë nga 33 lloje ekstraktesh detare / bimë deti për të rigjallëruar lëkurën tuaj. Përmban ujin e thellësisë 914m të oqeanit të Kona Hawaii i cili të hidraton menjëherë me një ndjesi freskuese dhe mban hidratimin në lëkurën tuaj deri në 24 orë. I përshtatshëm për përdorim në cdo orë të ditës nga lëkurat e tipit miks.

  In stock

Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories