• Ginseng Gold Silk 2 Step Hydrogel Mask 10.00

  Një maskë anti-plakje për forcimin e lekurës e bërë me aminoacidet e mëndafshit, qumësht blete dhe ar 99,9% të pastër. Kjo maskë hidratuese hidrogel i jep menjëherë fund lëkurës së thatë dhe rigjallëron lëkurën e lodhur për të rivendosur një shkëlqim të natyrshëm. Xhinsengu i kuq 6-vjeçar Goryeo është i njohur për nxitjen e qarkullimit të gjakut, forcimin e imunitetit të lëkurës tuaj dhe të qenit një burim i antioksidantëve natyral zbardhës. Ari i pastër 99.9% është një agjent natyral antioksidant dhe anti-inflamator, që qetëson lëkurën e stresuar dhe lufton radikalet e lira që çojnë në dëmtime nga dielli ose rrudha. Qumështi i bletës është një superushqyes që promovon rigjenerimin e lëkurës dhe prodhimin e kolagjenit për një lëkurë më të butë. Ekstrakti i algave të kuqe rrit qëndrueshmërinë e lëkurës tuaj dhe lufton agresorët mjedisorë. Aminoacidet e mëndafshit mbrojnë shtresën më të jashtme të lëkurës tuaj dhe sigurojnë lagështi për një kohë të gjatë, si dhe ndihmojnë në riparimin e qelizave. Dhe së fundmi niacinamidet zvogëlojnë poret e mëdha dhe zbusin pamjen e rrudhave.

  In stock

 • Ginseng Gold Silk 24K Gold Ampoule 80.00

  Redukton shenjat, qukat, njollat e errëta dhe problemet e tonit të pabarabartë të lëkurës me ampulat prej arit të pastër 99%. Rrit efikasitetin e lëkurës për të qenë më e fortë, e bukur dhe rinore me toksinat më të mira duke filluar nga ari i pastër 24K që ndihmon në ndërtimin e kolagjenit 8 herë më shumë në lëkurë, deri te fuqia e xhinsengut Korean 6-vjeçar që ndihmon në mbrojtjen e qelizave të lëkurës duke i bërë më të shëndetshme, të pasura me anti-oksidues dhe më fleksible. Tekstura është e lehtë dhe jo-ngjitëse, duke e bërë atë që të thithet butësisht në lëkurë pa e bërë lëkurën të vajosur.

  In stock

 • Ginseng Gold Silk Emulsion 51.00

  Një krem hidratues luksoz dhe si prej mëndafshi me 99% ar të pastër që kombinon xhinseng të kuq dhe qumësht blete për të ushqyer intensivisht lëkurën dhe për të përmirësuar pamjen e tonit të lëkurës, teksturës dhe rrudhave. Ari 99% nxit qarkullimin e gjakut dhe i jep më shumë shkëlqim lëkurës. Xhinsengu ka minerale anti-oksiduese dhe aminoacide për rigjallërimin e lëkurës së lodhur. Mëndafshi i fshikëzës i nxjerrë nga krimbi i artë, aktivizon rigjenerimin e qelizave të lëkurës. Së fundmi, qumështi i bletës nga mali Jiri kontrollon ekuilibrin e pH, e mban lëkurën të fortë dhe i jep shkëlqim cdo fytyre. Ideale për tonin e pabarabartë të lëkurës, njollat e plakjes, pigmentimin, shenjat, njollat dhe demtimet në lëkurë nga dielli. Për të gjitha llojet e lëkurës, por jep efektet më të dukshme në lëkurë madhore.

  In stock

 • Ginseng Gold Silk Essence 69.00

  Një trajtim i pasur me ar të përqendruar që i jep lëkurës veti ushqyese dhe ultra-riparuese. Ari e rivitalizon lëkurën dhe aktivizon rigjenerimin e qelizave të lëkurës. Është një trajtim luksoz me xhenxhefil, qumësht blete, fshikëz mëndafshi të artë dhe ar. Esenca ka aftësinë të kapi dhe kyçi hidratimin në lëkurë. Lëkura do të ndihet më elastike dhe e fortë me këtë esencë. Produkti ndihmon si në ndriçimin e fytyrës si dhe në parandalimin e shenjave të plakjes. E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës dhe përdorim dite ose nate. Ideale për tonin e pabarabartë të lëkurës, njollat e plakjes, probleme me pigmentimin, shenjat dhe dëmtimet nga dielli.

  In stock

 • Ginseng Gold Silk Toner 51.00

  Një toner ushqyes që kombinon xhinseng të kuq dhe qumësht blete për të hidratuar intensivisht lëkurën dhe për të përmirësuar pamjen e saj. Toner me ushqyes të nevojshëm, që mban ekuilibrin e vajit dhe hidratimit dhe e bën lëkurën tuaj të gjallë. Mban lëkurën elastike dhe të shëndetshme. Përfshin ekstraktin e xhinsengut të kuq Goryeo, ar me pastërti 99% dhe aminoacidet e mëndafshit.

  In stock

 • Ginseng Royal Silk Ampoule Effector 4 Weeks Program Special Set 115.00

  Një program inovativ për kujdesin e lëkurës që jep hidratim dhe zvogëlon rrudhat. Shihni rezultatet e ndryshimit brenda 7 ditëve, dhe të plota në 4 javë. Ka gjithsej 28 ampula, 1 ampulë në ditë. Magjia e lëkurës rinore, duke krijuar një lëkurë të ndritshme dhe të shëndetshme. Kjo ampulë thithet lehtësisht në lëkurë për nje efekt si shkëlqyes ashtu edhe rigjenerues, duke luftuar rrudhat. Përmban kompleksin e kolagjenit xhinseng dhe aminoacide të mëndafshit që rrjedhin nga krimbi i artë i mëndafshit për të përmirësuar elasticitetin e lëkurës. Ekstraktet e pasura me lëndë ushqyese i japin lëkurës një pamje më të shëndetshme.

  Out of stock

 • Ginseng Royal Silk Eye Cream 110.00

  Është një hidratues kremoz për zonat e syve në një linjë të cilësisë më të mirë dhe më të vlerësuar për heqjen dhe zbardhjen e rrudhave. Ideale për probleme me tonin e pabarabartë të lëkurës, njollat e plakjes, pigmentimin, shenjat, apo dëmtimët nga dielli. 99% e saj bëhej nga ari, xhinseng i kuq, fshikëza mëndafshi e artë, qumësht blete. Ari nxit qarkullimin e gjakut dhe i jep më shumë shkëlqim lëkurës.Përdoret për detoksimin e lëkurës duke pastruar sebumin dhe materialet metalike, duke përshpejtuar thithjen e përbërësve të tjerë në lëkurë. Xhinsengu ka minerale anti-oksiduese dhe aminoacide për rigjallërimin e lëkurës së lodhur. Mëndafshi i fshikëzës i nxjerrë nga krimbi i artë, aktivizon rigjenerimin e qelizave të lëkurës. Së fundmi, qumështi i bletës nga mali Jiri kontrollon ekuilibrin e pH, e mban lëkurën të fortë dhe i jep shkëlqim cdo fytyre. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, për përdorim në çdo kohë të ditës.

  In stock

 • Ginseng Royal Silk Foam Cleanser 32.00

  Pastruesi premium shkumoz pastron në mënyrë efektive papastërtitë teksa siguron forcimin e lëkurës falë qumështit të bletës dhe aminoacideve të mëndafshit. E hidraton menjëherë lëkurën dhe ekstrakti xhinseng i kuq korean e bën akoma më rrezatuese. Fantastike për forcimin dhe shkëlqimin e lëkurës, si dhe për përfitimet anti-plakje. E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës. Përbërësit kryesorë përfshijnë xhinseng të kuq korean, ar, qumësht blete dhe aminoacide mëndafshi.

  Out of stock

 • Ginseng Royal Silk Watery Cream 115.00

  Krem i pasur me 99% ar të pastër që stimulon qarkullimin e gjakut. Kombinuar me xhinseng të kuq 6 vjecar dhe qumësht blete për lëkurë të butë dhe të lëmuar. Është nje linjë produktesh me cilësinë më të mirë dhe më të vlerësuar për heqjen dhe zbehjen e rrudhave për të gjitha llojet e lëkurës dhe për çdo kohë të përdorimit gjatë ditës. Krem me formule ujore për fytyrën që është anti-plakje, hidratues, ushqyes dhe ndriçues. Ideale për tonin e pabarabartë të lëkurës, njollat e plakjes, pigmentimin, shenjat dhe dëmtimet nga dielli. Përdoret për rigjallërimin e lëkurës së lodhur, aktivizon rigjenerimin e qelizave të lëkurës, e mban lëkurën të fortë dhe jep efekte ndriçuese për lëkurën.

  In stock

Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories