• California Aloe Daily Moisture Sun Block SPF50+ PA+++ 11.00

  Një krem i përditshëm kundra diellit i pasur me hidratim që pastron dhe korrigjon tonin e lëkurës tuaj. Merrni një sasi të përshtatshme të produktit dhe vendoseni plotësisht në zonat e ekspozuara ndaj rrezeve UV. Ndriçon fytyrën, përmirëson rrudhat, mbron nga rrezet UV. Ka një bazë të lehtë rozë dhe është një hidratant i mrekullueshëm.

  Out of stock

 • California Aloe Power Lasting Sun Block SPF50+ PA+++ 12.00

  Ndriçon fytyrën, përmirëson rrudhat, mbron nga rrezet UV. Një krem dielli shumë aktiv dhe efektiv, afatgjatë për të gjitha aktivitetet në natyrë. SPF50 + PA +++. Shkundni produktin mirë dhe aplikojeni në pjesët e trupit tuaj që do të ekspozohen në diell. Përhapeni në mënyrë të barabartë mbi fytyrën tuaj. Aplikojeni pas mbarimit të tualetit për rezultate më të mira.

  Out of stock

 • Hyalon Active 10 Blue Capsule Cream Set 35.00

  Kremi përmban kapsula hidratuese-energjetike, të cilat rikthejnë vitalitetin e lëkurës tuaj duke e mbushur lëkurën e thatë me ushqim dhe lagështi të bollshme. Kapsulat e fuqishme të acidit hialuronik shpërthejnë në lëkurë për të dhënë një nxitje hidratimi qetësues që depërton thellë në lëkurë për efikasitet maksimal. Përmirëson strukturën e lëkurës dhe shndërron lëkurën e dehidratuar me një shkëlqim të menjëhershëm. Ky set special përfshin:

  • Një krem me madhësi të plotë Hyalon Active 10 blue capsule cream
  • Një toner sample Hyalon Active 10

  Përbërësi kryesor: Acidi Bluronik. Është një kombinim unik i 10 acideve të ndryshme hialuronik që forcon lëkurën me lagështi dhe ekstrakte detare. Ekstraktet përfshijnë chlorella, spirulina dhe pseudoalteromonas për një rritje të antioksidantëve që luftojnë radikalet e lira dhe luftojnë shenjat e parakohshme të plakjes.

 • Michel Mercier Girlie Brush Cotton Candy for Fine hair -Pink 11.00

  Furçat Michel Mercier janë krijuar veçanërisht për të zgjidhur flokët tuaj. Janë të lehta, pa dhimbje dhe sigurojnë kujdesin më të mirë të flokëve. Ekziston një furçë e personalizuar për çdo lloj flokësh. Ideale për të gjitha moshat, të rriturit dhe fëmijët. Fleksibiliteti i kunjave është i ndryshëm për çdo lloj flokësh:

  Flokë të Hollë – Shumë Fleksibël

  Furçat kanë 428 kunja me 32 lartësi të ndryshme për të ushtruar presionin e duhur në flokët tuaj. Furça masazhon butësisht lëkurën e kokës, duke stimuluar qarkullimin e gjakut.

  Out of stock

 • Michel Mercier Girlie Brush Marshmallow for Normal hair -Purple 11.00

  Furçat Michel Mercier janë krijuar veçanërisht për të zgjidhur flokët tuaj. Janë të lehta, pa dhimbje dhe sigurojnë kujdesin më të mirë të flokëve. Ekziston një furçë e personalizuar për çdo lloj flokësh. Ideale për të gjitha moshat, të rriturit dhe fëmijët. Fleksibiliteti i kunjave është i ndryshëm për çdo lloj flokësh:

  Flokë Normal – Fleksibël

  Furçat kanë 428 kunja me 32 lartësi të ndryshme për të ushtruar presionin e duhur në flokët tuaj. Furça masazhon butësisht lëkurën e kokës, duke stimuluar qarkullimin e gjakut.

  Out of stock

 • Michel Mercier Girlie Candy Apple for Thick hair -Blue 11.00

  Furçat Michel Mercier janë krijuar veçanërisht për të zgjidhur flokët tuaj. Janë të lehta, pa dhimbje dhe sigurojnë kujdesin më të mirë të flokëve. Ekziston një furçë e personalizuar për çdo lloj flokësh. Ideale për të gjitha moshat, të rriturit dhe fëmijët. Fleksibiliteti i kunjave është i ndryshëm për çdo lloj flokësh:

  Flokë të Dendur – Më pak fleksibël

  Furçat kanë 428 kunja me 32 lartësi të ndryshme për të ushtruar presionin e duhur në flokët tuaj. Furça masazhon butësisht lëkurën e kokës, duke stimuluar qarkullimin e gjakut.

  Out of stock

 • Michel Mercier Pastel set: Classic + Travel for Fine Hair-Pink 19.00

  Furçat Michel Mercier janë krijuar veçanërisht për të zgjidhur flokët tuaj. Janë të lehta, pa dhimbje dhe sigurojnë kujdesin më të mirë të flokëve. Ekziston një furçë e personalizuar për çdo lloj flokësh. Ideale për të gjitha moshat, të rriturit dhe fëmijët. Fleksibiliteti i kunjave është i ndryshëm për çdo lloj flokësh:

  Flokë të Hollë – Shumë Fleksibël

  Furçat kanë 428 kunja me 32 lartësi të ndryshme për të ushtruar presionin e duhur në flokët tuaj. Furça masazhon butësisht lëkurën e kokës, duke stimuluar qarkullimin e gjakut.

  Out of stock

 • Michel Mercier Pastel set: Classic + Travel for Normal Hair-Green 19.00

  Furçat Michel Mercier janë krijuar veçanërisht për të zgjidhur flokët tuaj. Janë të lehta, pa dhimbje dhe sigurojnë kujdesin më të mirë të flokëve. Ekziston një furçë e personalizuar për çdo lloj flokësh. Ideale për të gjitha moshat, të rriturit dhe fëmijët. Fleksibiliteti i kunjave është i ndryshëm për çdo lloj flokësh:

  Flokë Normal – Fleksibël

  Furçat kanë 428 kunja me 32 lartësi të ndryshme për të ushtruar presionin e duhur në flokët tuaj. Furça masazhon butësisht lëkurën e kokës, duke stimuluar qarkullimin e gjakut.

  Out of stock

 • Michel Mercier Pastel set: Classic + Travel for Thick Hair-Blue 19.00

  Furçat Michel Mercier janë krijuar veçanërisht për të zgjidhur flokët tuaj. Janë të lehta, pa dhimbje dhe sigurojnë kujdesin më të mirë të flokëve. Ekziston një furçë e personalizuar për çdo lloj flokësh. Ideale për të gjitha moshat, të rriturit dhe fëmijët. Fleksibiliteti i kunjave është i ndryshëm për çdo lloj flokësh:

  Flokë të Dendur – Më pak fleksibël

  Furçat kanë 428 kunja me 32 lartësi të ndryshme për të ushtruar presionin e duhur në flokët tuaj. Furça masazhon butësisht lëkurën e kokës, duke stimuluar qarkullimin e gjakut.

  Out of stock

 • SUN SAVER Sun Protector Spray SPF50 PA+++ 200ml 21.00
  • Testuar dermatologjikisht
  • Hipoalergjik, me një pH neutrale
  • Përmban ekstrakte të poligonit dhe vajit të jojobës
  • Pasuruar me vitamina E dhe B
  • Ushqen, hidraton dhe mbron lëkurën nga radikalet e lira dhe plakja
  • Balancë unike UV për një mbrojtje të gjerë nga rrezet UVA & UVB
  • Rezistent ndaj ujit, i padukshëm, thahet shpejt dhe krijon një efekt ftohës

  In stock

 • X-Toosh Herbal Insect Repellent Spray 100 ml 17.00

  Spraj aromatik kundër insekteve, me bazë vajra aromatik bimor. Me vajra eukalipti, eukalipt limoni, citronella, livando, limon dhe vitamin E. Provuar që ofron mbrojtje efektive kundër pickimit të mushkonjave për disa orë. Për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. Me përbërje të lehtë dhe aromë të këndshme bimore. Për të rriturit dhe fëmijët mbi moshën 3 vjeç.

  In stock

Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories