Hyalon Active 10 Blue Capsule Cream Set

35.00

Kremi përmban kapsula hidratuese-energjetike, të cilat rikthejnë vitalitetin e lëkurës tuaj duke e mbushur lëkurën e thatë me ushqim dhe lagështi të bollshme. Kapsulat e fuqishme të acidit hialuronik shpërthejnë në lëkurë për të dhënë një nxitje hidratimi qetësues që depërton thellë në lëkurë për efikasitet maksimal. Përmirëson strukturën e lëkurës dhe shndërron lëkurën e dehidratuar me një shkëlqim të menjëhershëm. Ky set special përfshin:

  • Një krem me madhësi të plotë Hyalon Active 10 blue capsule cream
  • Një toner sample Hyalon Active 10

Përbërësi kryesor: Acidi Bluronik. Është një kombinim unik i 10 acideve të ndryshme hialuronik që forcon lëkurën me lagështi dhe ekstrakte detare. Ekstraktet përfshijnë chlorella, spirulina dhe pseudoalteromonas për një rritje të antioksidantëve që luftojnë radikalet e lira dhe luftojnë shenjat e parakohshme të plakjes.

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Moisture-energy capsules are contained in the cream, that restore your skin’s vitality by filling dry skin with abundant nourishment and moisture. Powerful hyaluronic acid capsules burst onto skin to deliver a boost of soothing hydration that deeply penetrates skin for maximum efficacy. Improves skin texture and quenches dehydrated skin for an instant glow. This special set includes:

  • A Full-size Hyalon Active 10 blue capsule cream
  • Sample Hyalon Active 10 Toner

Key ingredient: Bluronic Acid. Is a unique combination of 10 different hyaluronic acids that firm skin with moisture and marine extracts. Extracts include chlorella, spirulina, and pseudoalteromonas for a boost of antioxidants that fight off free-radicals and combat premature signs of aging.

 

Kremi përmban kapsula hidratuese-energjetike, të cilat rikthejnë vitalitetin e lëkurës tuaj duke e mbushur lëkurën e thatë me ushqim dhe lagështi të bollshme. Kapsulat e fuqishme të acidit hialuronik shpërthejnë në lëkurë për të dhënë një nxitje hidratimi qetësues që depërton thellë në lëkurë për efikasitet maksimal. Përmirëson strukturën e lëkurës dhe shndërron lëkurën e dehidratuar me një shkëlqim të menjëhershëm. Ky set special përfshin:

  • Një krem me madhësi të plotë Hyalon Active 10 blue capsule cream
  • Një toner sample Hyalon Active 10

Përbërësi kryesor: Acidi Bluronik. Është një kombinim unik i 10 acideve të ndryshme hialuronik që forcon lëkurën me lagështi dhe ekstrakte detare. Ekstraktet përfshijnë chlorella, spirulina dhe pseudoalteromonas për një rritje të antioksidantëve që luftojnë radikalet e lira dhe luftojnë shenjat e parakohshme të plakjes.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Hyalon Active 10 Blue Capsule Cream Set”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories