Moraz

Showing 16 results

 • Sort by
 • Anti-Aging - Face Gel SPF 30 50ml 28.00
  • I pasur me antioksidant që neutralizojn efektet e radikalëve të lirë në trupat tanë
  • Ndihmon në zvogëlimin e shenjave të dukshme të plakjes së lëkurës
  • Ushqen thellë lëkurën
  • Pasuron lëkurën me vitamina
  • Pa paraben
  • Hipoalergjik

  In stock

 • Anti-Aging - Facial Sheet Mask (4 units box) 34.00
  • Bazuar në ekstraktet e shegës dhe poligonit që përmban përbërës hidratues, acide alfahidroksi dhe vitamina
  • Siguron ushqim të thellë të lëkurës
  • I pasur me antioksidantë që mbrojnë lëkurën
  • Përbërësit aktivë bimorë inkurajojnë prodhimin e kolagjenit dhe fibrave të elastinës në lëkurë dhe kështu kontribon në elasticitetin e lëkurës
  • Përmirëson dhe rinon lëkurën e ashpër dhe të thatë dhe ndihmon në ruajtjen e lëkurës së shëndetshme

  In stock

 • Baby - Facial Cream 50 ml 14.00
  • Mbron lëkurën delikate të foshnjës
  • Parandalon tharjen dhe acarimet
  • Qetëson skuqjet
  • Poligoni është i njohur për efikasitetin në parandalimin e thatësisë, acarimeve dhe skuqjeve në të ardhmen. E pasuruar me vaj Jojoba dhe vaj Hippophae zbut dhe ushqen lëkurën duke e mbrojtur atë dhe duke e bërë atë të butë.
  • Për të gjitha llojet e lëkurës; Për përdorim të përditshëm

  Përbërësit Aktivë:

  • 70% ekstrakt poligoni, i pasuruar me vaj Jojoba dhe vaj hipofi

  In stock

 • Baby Diaper Cream 100ml 11.00
  • Mbron lëkurën delikate të foshnjës
  • Zbut dhe ushqen lëkurën
  • Parandalon tharjen dhe acarimin e lëkurës
  • Qetëson lëkurën
  • Kremi për pelena me bazë poligoni parandalon tharjen, irritimet e vogla dhe skuqjen e shoqëruar me skuqjen e pelenave. Përbërësit aktivë qetësojnë dhe ushqejnë lëkurën në zonat e ekspozimit të lagështisë dhe mbajnë lëkurën e foshnjës të butë dhe të lëmuar.
  • I mirë për të gjitha llojet e lëkurës; Për përdorim të përditshëm

  Përbërësit Aktivë:

  • 40% ekstrakt poligoni, i pasuruar me vaj jojoba, gjalpë kakao dhe kokosit

  In stock

 • Baby Herbal Shampoo 250ml 9.00
  • Mbron lëkurën e kokës nga irritimet
  • Pastron dhe zbut flokët e foshnjës
  • Formula e butë e shampos për fëmijë bazohet në lulet e Kamomilit dhe Barit mijëfletësh, pastron flokët e bebes dhe fëmijëve dhe lëkurën e kokës delikate. I lë flokët të butë, me shkëlqim dhe të këndshëm për prekje. Nuk djeg.
  • I mirë për të gjitha llojet e flokëve; Për përdorim të përditshëm

  Përbërësit Aktivë:

  • Me bazë ekstraktet e luleve të kamomilit dhe barit mijëfletësh, 70% ekstrakt bimor

  Mënyra e përdorimit:

  • Vendoseni butësisht shampon në flokë të lagur, pastrojeni dhe lajeni tërësisht.

  In stock

 • Baby Soapless Soap 250ml 9.00
  • Mbron lëkurën nga thatësia dhe irritimet
  • Qetëson skuqjet
  • Pastron dhe zbut flokët e foshnjës
  • Përbërësit aktivë bimorë përmbajnë veti anti-bakteriale, anti-fungale dhe antiseptike që do të ndihmojnë në mbajtjen e butë të lëkurës së foshnjës tuaj. Për shkak të formulës delikate, mund të përdoret si shampo për fëmijë dhe të rritur me lëkurë delikate.
  • Për të gjitha llojet e lëkurës; Për përdorim të përditshëm

  Përbërësit Aktivë:

  • Me bazë ekstrakt të luleve të kamomilit dhe barit mijëfletësh, 68% ekstrakt bimor

  In stock

 • Caftan - Polygonum Foot Cream 250ml - Pump 21.00

  Mund të përdoret për:

  • “Këmbën e atletit”
  • Këmbët diabetike
  • Pedikyr, masazh
  • Thatësi, çarje, djersë, flluska, prerje, kruajtje

   

  • Testuar dermatologjikisht
  • Hipoalergjik
  • Top5 bestseller në të gjithë botën
  • Provuar klinikisht për trajtimin afatgjatë të “kërpudhave në këmbë”

  In stock

 • Cranberry - Intimate Wash 250ml 17.00
  • Me bazë ekstrakte boronice, e njohur për të ndihmuar në shërimin e inflamacionit
  • pH i ulët (acid)
  • Përmban acid laktik i njohur për të luftuar candida
  • Nuk i than zonat e ndjeshme
  • Përmban sapunë të butë që eliminojnë kruajtjen
  • Parandalon erën e keqe dhe freskon zonën

  In stock

 • Day Cream for Dry Skin - 50ml 21.00
  • Hidratoni dhe ushqeni llojet e lëkurës së thatë dhe të kombinuar
  • Qetësoni lëkurën e thatë me vitaminë C dhe ekstrakt shege
  • Pasuruar me vajra të pastër jojoba dhe drithëra gruri për thithje më të mirë të përbërësve aktivë natyralë
  • Përhithet lehtësisht

  In stock

 • Day Cream for Normal to Oily Skin - 50ml 21.00
  • E pasur me antioksidantë, qetëson, ushqen dhe hidraton lëkurën e fytyrës
  • Pasuruar me vaj të pastër jojoba për thithjen më të mirë të përbërësve aktivë natyralë
  • Thithet lehtësisht, lë lëkurën të butë dhe të lëmuar
  • E përsosur për të luftuar radikalet e lira

  In stock

 • DRY HANDS - Hand Cream 100 ml 14.00
  • Për trajtimin e duarve të thata, të çara, gërvishtjet, bërrylat dhe gishtat e thatë.
  • Trajton gjithashtu çarje dhe lëkurë të ndjeshme, të kuqe
  • Trajton “duart e punës”
  • Përthithet shpejt

  In stock

 • Dry Hands - Hand Cream Bottle Pump 250 ml 21.00
  • Për trajtimin e duarve të thata, të çara, gërvishtjet, bërrylat dhe gishtat e thatë
  • Trajton gjithashtu çarje dhe lëkurë të ndjeshme, të kuqe
  • Trajton “duart e punës”
  • Përhithet shpejt

  In stock

 • Facial Cleansing Gel 150ml 12.00
  • Përmban ekstrakte të luleve të kamomilit dhe barit mijëfletësh, të famshme për parandalimin e irritimeve të lëkurës dhe për të arritur ekuilibrin e sebumit në lëkurë
  • Ndihmon në rehabilitimin e gjendjeve të ndryshme të lëkurës si seborreja, dermatiti
  • Mbron lëkurën nga thatësia
  • E lë lëkurën të butë dhe të lëmuar
  • Ndihmon në mirëmbajtjen e lëkurës

  In stock

 • Hair Mask - Polygonum 350ml 24.00
  • Përmirëson flokët e ashpër dhe të thatë
  • Zbut flokët, duke i lënë të mëndafshtë, me shkëlqim dhe të shëndetshëm
  • Parandalon hapjen dhe ndarjen e flokëve
  • Forcon flokët për një periudhë afatshkurtër dhe afatgjatë

   

  In stock

 • Herbal Anti Dandruff Shampoo 500ml 17.00
  • Pastron dhe ushqen skalpin dhe flokët
  • Kujdes ditor për zbokthin
  • Vonon zhvillimin e baktereve të zbokthit
  • Qetëson lëkurën e kokës
  • Eliminon thatësinë dhe kruajtjen
  • I lë flokët të butë dhe të lëmuar
  • Efektive kundër seborresë së kokës
  • Përmban 80% të ekstrakteve bimore

  In stock

 • Herbal Eye & Neck Cream 50ml 24.00
  • Krem ushqyes për fytyrën, qafën dhe sytë
  • Riparon dhe mbron lëkurën tuaj nga shenjat e hershme të plakjes
  • E përsosur për të luftuar radikalet e lira
  • Kontribon në elasticitetin e lëkurës
  • Ndihmon në rinovimin e indeve të lëkurës
  • Përmirësoni dhe ringjallë lëkurën

  In stock

No products were found matching your selection.

Navigation
Close

My Cart

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

Great to see you here!

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

Already got an account?

Close

Close

Categories