• Blackhead Clear 3-Step Nose Pack 4.00

  Tre hapa për të arritur një hundë të përsosur pa pikat të zeza duke pastruar thellë poret, duke eksfoluar qelizat e vdekura të lëkurës dhe duke zvogëluar poret. Kjo paketë ka efekte anti-inflamatore dhe antiseptike dhe tonifikon lëkurën si dhe forcon enët e gjakut për të zvogëluar sekretimin e gjëndrave dhjamore të cilat në fund përmirësojnë pamjën e poreve të lëkurës. Jo vetëm që heq pikat e zeza dhe çdo papastërti në lëkurë, por gjithashtu përmirëson pikat e zeza në të ardhmen duke minimizuar madhësinë e poreve. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

  Hapi 1: Ky hap shkrin dhe tret keratinën, papastërtitë dhe mbetjet e bllokuara në pore

  Hapi 2: Pluhuri i qymyrit largon sebumin nga poret dhe siguron një pastrim të thellë

  Hapi 3: Siguron një efekt freskues për qetësimin dhe zvoglimin e poreve të zgjeruara si dhe ekuilibron prodhimin e sebumit

  Out of stock

 • Blackhead Clear Nose Pack (1EA) 2.00

  Paketa Blackhead Clear Nose heq pikat e zeza, qelizat e vdekura dhe papastërtitë nga lëkura. Me përbërësin mahnitës, qymyrin, ajo depërton thellë në lëkurë për të hequr toksinat dhe për të rregulluar prodhimin e sebumit. Efektet qetësuese ngadalësojnë procesin e oksidimit i cili ndihmon anti-plakjen. Lë lëkurën të pastër, të hidratuar dhe të freskët.

  Out of stock

 • Blackhead Clear Nose Pack (7EA) 8.00

  Paketa Blackhead Clear Nose heq pikat e zeza, qelizat e vdekura dhe papastërtitë nga lëkura. Me përbërësin mahnitës, qymyrin, ajo depërton thellë në lëkurë për të hequr toksinat dhe për të rregulluar prodhimin e sebumit. Efektet qetësuese ngadalësojnë procesin e oksidimit i cili ndihmon anti-plakjen. Lë lëkurën të pastër, të hidratuar dhe të freskët.

  In stock

 • Ginseng Gold Silk 2 Step Hydrogel Mask 10.00

  Një maskë anti-plakje për forcimin e lekurës e bërë me aminoacidet e mëndafshit, qumësht blete dhe ar 99,9% të pastër. Kjo maskë hidratuese hidrogel i jep menjëherë fund lëkurës së thatë dhe rigjallëron lëkurën e lodhur për të rivendosur një shkëlqim të natyrshëm. Xhinsengu i kuq 6-vjeçar Goryeo është i njohur për nxitjen e qarkullimit të gjakut, forcimin e imunitetit të lëkurës tuaj dhe të qenit një burim i antioksidantëve natyral zbardhës. Ari i pastër 99.9% është një agjent natyral antioksidant dhe anti-inflamator, që qetëson lëkurën e stresuar dhe lufton radikalet e lira që çojnë në dëmtime nga dielli ose rrudha. Qumështi i bletës është një superushqyes që promovon rigjenerimin e lëkurës dhe prodhimin e kolagjenit për një lëkurë më të butë. Ekstrakti i algave të kuqe rrit qëndrueshmërinë e lëkurës tuaj dhe lufton agresorët mjedisorë. Aminoacidet e mëndafshit mbrojnë shtresën më të jashtme të lëkurës tuaj dhe sigurojnë lagështi për një kohë të gjatë, si dhe ndihmojnë në riparimin e qelizave. Dhe së fundmi niacinamidet zvogëlojnë poret e mëdha dhe zbusin pamjen e rrudhave.

  In stock

 • Real Nature Aloe Mask Sheet 2.00

  Përmban 23mg ekstraktin e gjetheve të aloe verës me hidratim të bollshëm, i cila qetëson irritimin e lëkurës dhe e bën atë të lëmuar. Ka veti rigjeneruese për lëkurës. Fletët e celulozës me prejardhje natyrore, të marra nga druri eukalipt dhe pambuku, ngjiten ngushtë në lëkurë dhe transferojnë në mënyrë të përqendruar esencën në lëkurë. Shtresat ruajnë lagështinë dhe esencën ushqyese.

 • Real Nature Avocado Mask Sheet 2.00

  Maska ofron një përmirësim të ushqyerjes së lëkurës tuaj nga avokado meksikane. Përmban 23 mg ekstrat avokado dhe hidraton lëkurën e thatë. Fletët e celulozës me prejardhje natyrore, të marra nga druri eukalipt dhe pambuku, ngjiten ngushtë në lëkurë dhe transferojnë në mënyrë të përqendruar esencën në lëkurë. Shtresat ruajnë lagështinë dhe esencën ushqyese.

 • Real Nature Bamboo Mask Sheet 2.00

  Maska përmban 23 mg ekstrakt hidratues Bambusa Vulgaris, në mënyrë që lëkura e ashpër të jetë e pastër dhe e lagur. Ekstrakti i bambusë forcon ekuilibrin e niveleve të hidratimit së lëkurës. Fletët e celulozës me prejardhje natyrore, të marra nga druri eukalipt dhe pambuku, ngjiten ngushtë në lëkurë dhe transferojnë në mënyrë të përqendruar esencën në lëkurë. Shtresat ruajnë lagështinë dhe esencën ushqyese.

 • Real Nature Chamomile Mask Sheet 2.00

  Qetësoni lehtësisht lëkurën e ashpër me ekstrakt kamomili, i cili siguron hidratim të pasur dhe e bën lëkurën të ndihet e freskët. Përmban 23mg ekstrakt kamomili. Siguron një përfundim të lëmuar dhe zbut lëkurën. Fletët e celulozës me prejardhje natyrore, të marra nga druri eukalipt dhe pambuku, ngjiten ngushtë në lëkurë dhe transferojnë në mënyrë të përqendruar esencën në lëkurë. Shtresat ruajnë lagështinë  dhe esencën ushqyese.

 • Real Nature Cucumber Mask Sheet 2.00

  Maska me kastravecët Namwon i jep lëkurës një përmirësim në hidratim. Përmban 23mg ekstrakt kastraveci që hidraton lëkurën dhe e bën atë të butë në të njëjtën kohë. Fletët e celulozës me prejardhje natyrore, të marra nga druri eukalipt dhe pambuku, ngjiten ngushtë në lëkurë dhe transferojnë në mënyrë të përqendruar esencën në lëkurë. Shtresat ruajnë lagështinë dhe esencën ushqyese.

 • Real Nature Green Tea Mask Sheet 2.00

  Maska është bërë nga ekstrakt i farës së çajit jeshil (23mg) për një hidratim të pasur dhe një lëkurë të freskët. Çaji jeshil Bosung i jep një furnizim me ujë të freskët lëkurës së lodhur. Fletët e celulozës me prejardhje natyrore, të marra nga druri eukalipt dhe pambuku, ngjiten ngushtë në lëkurë dhe transferojnë në mënyrë të përqendruar esencën në lëkurë. Shtresat ruajnë lagështinë dhe esencën ushqyese.

 • Real Nature Olive Mask Sheet 2.00

  23mg ekstrakt ulliri ushqen lëkurën, në mënyrë që të keni një teksturë të fortë dhe me shkëlqim të lëkurës. Maska e bën lëkurën të lëmuar dhe e mbush plot me ushqyes. Fletët e celulozës me prejardhje natyrore, të marra nga druri eukalipt dhe pambuku, ngjiten ngushtë në lëkurë dhe transferojnë në mënyrë të përqendruar esencën në lëkurë. Shtresat ruajnë lagështinë dhe esencën ushqyese.

 • Real Nature Orange Mask Sheet 2.00

  Përmban 23mg ekstrakt portokalli për një shkëlqim të pastër dhe të shëndetshëm të lëkurës. Ekstrakti ndihmon në rafinimin e toneve të lodhura dhe pa gjallëri të lëkurës. Fletët e celulozës me prejardhje natyrore, të marra nga druri eukalipt dhe pambuku, ngjiten ngushtë në lëkurë dhe transferojnë në mënyrë të përqendruar esencën në lëkurë. Shtresat ruajnë lagështinë dhe esencën ushqyese.

 • Real Nature Rose Mask Sheet 2.00

  Fleta e maskës ka një ekstrakt trëndafili Damask që e bën lëkurën tuaj të duket e freskët dhe me shkëlqim. Ekstrakti 23mg i trëndafilit hidraton dhe rigjallëron lëkurën. Fletët e celulozës me prejardhje natyrore, të marra nga druri eukalipt dhe pambuku, ngjiten ngushtë në lëkurë dhe transferojnë në mënyrë të përqendruar esencën në lëkurë. Shtresat ruajnë lagështinë dhe esencën ushqyese.

 • Real Nature Royal Jelly Mask Sheet 2.00

  Lëkura më e ngushtë me ekstraktin ushqyes të qumështit të bletës dhe adenozinë për të përmirësuar rrudhat e lëkurës. Përmban 23mg ekstrakt të qumështit të bletës, i cili siguron ushqim dhe ul rrudhat. Fletët e celulozës me prejardhje natyrore, të marra nga druri eukalipt dhe pambuku, ngjiten ngushtë në lëkurë dhe transferojnë në mënyrë të përqendruar esencën në lëkurë. Shtresat ruajnë lagështinë dhe esencën ushqyese.

 • Real Nature Shea Butter Mask Sheet 2.00

  Fleta e maskës përmban 23mg gjalpë Shea hidratues dhe ushqen në mënyrë të mahnitshme lëkurën tuaj. Gjalpi shea ushqen lëkurën dhe i jep asaj një shkëlqim të ndritshëm. Fletët e celulozës me prejardhje natyrore, të marra nga druri eukalipt dhe pambuku, ngjiten ngushtë në lëkurë dhe transferojnë në mënyrë të përqendruar esencën në lëkurë. Shtresat ruajnë lagështinë dhe esencën ushqyese.

 • Real Nature Tea Tree Mask Sheet 2.00

  Te kjo maskë përdorim vajin e gjetheve të pemës së çajit për kujdesin ndaj poreve dhe ekstraktin qetësuestë gjetheve të pemës së çajit për të zbutur lëkurën tuaj. Maska përmban 23 mg ekstrakt të gjetheve të pemës së çajit dhe 1.61mg vaj gjethe të pemës së çajit. Maska zbut lëkurën dhe e bën atë më rrezatuese. Fletët e celulozës me prejardhje natyrore, të marra nga druri eukalipt dhe pambuku, ngjiten ngushtë në lëkurë dhe transferojnë në mënyrë të përqendruar esencën në lëkurë. Shtresat ruajnë lagështinë dhe esencën ushqyese.

Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories