• Pregnant – Anti Stretch Mark Cream 150 ml 24.00
  • Ndihmon në ritjen e elasticitetit të lëkurës
  • Zbut dhe ushqen lëkurën
  • Qetëson lëkurën e dëmtuar, të kuqe dhe të irrituar të shkaktuar nga lëkura e thatë dhe e çarë
  • Mbron lëkurën me probleme
  • I bërë me poligonum dhe vajra bimorë të koncentruar me fitosterole, kështu ndihmon në parandalimin e shfaqjes së strijave të shkaktuara nga shtatzënia, rritja e shpejtë në peshë si dhe ndryshimet hormonale.
  • Vetitë shëruese të ekstrakteve bimore  mbrojnë lëkurën nga thatësia, skuqjet, çarjet, kruajtjet dhe irritimet që mund të shfaqen gjatë shtatëzanësisë.
  • Për cdo lloje të lëkurës; Për përdorim të përditshëm

  Përbërësit Aktivë:

  • Ekstrakt i lartë poligonumi i pasuruar me vajra të pastër: gjalpë shea, vaj bajame, vaj filiz gruri, vaj avokado dhe vaj soje

  Mënyra e përdorimit:

  • Vendoseni dy herë në ditë në zonat e prirura për strija si barku, ijet, kofshët dhe kraharori

  In stock

 • Pregnant – Body Lotion 150ml 14.00
  • Siguroni elasticitet dhe rrit zhdërvjelltësinë e lëkurës
  • Zbut dhe hidraton lëkurën
  • Anti-bakterial, anti-inflamator
  • Qetëson dhe shëron lëkurën e dëmtuar, të kuqe dhe të irrituar të shkaktuar nga lëkura e thatë dhe e çarë
  • Ripërtërit lëkurën
  • I krijuar posaçërisht për gratë shtatzëna, ndihmon në rehabilitimin e lëkurës dhe e mbron atë nga thatësia, skuqja, kruajtja dhe acarimet. E pasur me fitosterole të njohura mirë për efektet e tyre anti-inflamatore, mbron lëkurën e brishtë, ndërsa acidet yndyrore e zbutin dhe e hidratojnë atë.
  • I mirë për të gjitha llojet e lëkurës; Për përdorim të përditshëm

  Përbërës aktivë:

  • 74% ekstrakt poligoni, i pasuruar me vajra të pastër: jojoba, avokado dhe embrion gruri

  Mënyra e përdorimit:

  • Vendosni një sasi të madhe locioni trupi në trup dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht në lëkurë.

  In stock

 • Pregnant – Nipple Cream 50 ml 17.00
  • Qetëson dhe shëron lëkurën rreth thithkave
  • Hidraton lëkurën delikate dhe parandalon tharjet, acarimet dhe çarjet
  • Mbron dhe përmirëson lëkurën e dëmtuar
  • Ndihmon në zbutjen dhe parandalimin e thatësisë dhe acarimit rreth thithkave të grave shtatëzëna. E pasur me Flavonoide, Vitaminë C dhe antioksidant
  • Poligonumi zvogëlon dhimbjen, ndihmon në shërimin e plagëve dhe rehabiliton lëkurën e dëmtuar
  • Vajrat natyrorë aktivë lagin lëkurën delikate dhe parandalojnë tharjen dhe acarimet
  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës; Për përdorim të përditshëm

  Përbërësit Aktivë:

  • Kombinim i ekstrakteve të larta bimore: Poligonumi, Salvia, Artemisia & Myrtus, gjalpë shea, vaj avokado dhe vaj gruri

  Mënyra e përdorimit:

  • Vendosni butësisht kremin në të gjithë zonën e thithkës derisa të përthithet plotësisht. Të vendoset pas çdo dhënje gjiri. Fshijeni kremin para se të jepni sërisht gji.

  In stock

 • Pregnant – Polygonum Foot Cream 100ml 12.00
  • Siguron lehtësim për këmbët e lodhura dhe të lënduara
  • Freskon këmbët gjatë gjithë ditës
  • Mbron lëkurën nga thatësia
  • Parandalon acarimet në të ardhmen
  • Kremi është bërë me ekstrakte të poligonit dhe mentolit. Këto janë të njohura për vetitë e tyre të të ushqyerit, qetësimin e lëkurës dhe ndihmën në zbutjen e lëkurës për të parandaluar tharjen.
  • I mirë për të gjitha llojet e lëkurës; Për përdorim të përditshëm

  Përbërësit Aktivë:

  • 65% Ekstrakt Poligoni, i pasuruar me mentol dhe vajra të pastër: jojoba, filiz gruri dhe gjalpë shea

  Si të përdoret:

  • Vendosni një sasi të madhe kremi në këmbë pas çdo dushi

  In stock

 • Pregnant – Polygonum Skin Lightening Cream 50ml 17.00
  • Përmban agjentë që ndriçojnë lëkurën
  • Hidraton lëkurën
  • Mbron dhe përmirëson lëkurën e dëmtuar
  • Zhvilluar posaçërisht për të ndihmuar në lehtësimin e njollave të errësuara të lëkurës. Përmban vitaminë C, acide fitike dhe kojice, si dhe një kombinim unik të anti-oksidantëve thelbësorë që zbërthehen, shtypin dhe vonojnë prodhimin e melaninës gjatë ndryshimeve hormonale.
  • Poligonumi shëron dhe mbron lëkurën tuaj ndërsa vajrat natyrorë e lagin dhe e ushqejnë atë
  • I mirë për të gjitha llojet e lëkurës; Për përdorim të përditshëm

  Përbërësit aktivë:

  • Ekstrakt i lartë i poligonit i pasuruar me Vitaminë E dhe C dhe vajra natyralë: gjalpë kakao, vaj bajame
  • Pa hidrokinon

  Mënyra e përdorimit:

  • Vendoseni butësisht në zonën e errësuar dhe masazhojeni deri në përthithjen e plotë. Përdoret dy herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje. Pas përdorimit në mëngjes, vendosni krem SPF-50.

  In stock

 • X-Toosh Herbal Insect Repellent Spray 100 ml 17.00

  Spraj aromatik kundër insekteve, me bazë vajra aromatik bimor. Me vajra eukalipti, eukalipt limoni, citronella, livando, limon dhe vitamin E. Provuar që ofron mbrojtje efektive kundër pickimit të mushkonjave për disa orë. Për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. Me përbërje të lehtë dhe aromë të këndshme bimore. Për të rriturit dhe fëmijët mbi moshën 3 vjeç.

  In stock

Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories