Moist Angel Lip Balm (Plumping) 02 Delight Red

13.50

Përmban vaj trëndafili dhe vaj të farës së kumbullës për të ushqyer dhe fryrë buzët. Mbulon buzët tuaja me një teksturë të ngjashme me karamelin për të përmirësuar ngjyrat e tyre natyrale.

Only 6 left in stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Përmban vaj trëndafili dhe vaj të farës së kumbullës për të ushqyer dhe fryrë buzët. Mbulon buzët tuaja me një teksturë të ngjashme me karamelin për të përmirësuar ngjyrat e tyre natyrale.

 

Contains Rosehip Oil and Plum Seed Oil to nourish and plump up your lips. Coats your lips with a caramel-like texture to improve their natural colors.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Moist Angel Lip Balm (Plumping) 02 Delight Red”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories