Provence Air Skin Fit One Day Lasting Foundation Cushion Y21 Pure Vanilla

25.00

Një produkt multfunksional: Zbardhues + Anti-rrudhë + Bllokues UV (SPF50+ PA+++). Është një fondatinë më trajtë cushion me jetëgjatësi 24 orëshe për t’ju lejuar ta përdorni në çdo kohë dhe kudo. Me ngjitje të fuqishme, përfundim ultra i përshtatshëm për t’ju lejuar ta aplikoni ashtu siç përshtatet në fytyrën tuaj pa u fshirë lehtësisht.

Only 6 left in stock

+ -

Një produkt multfunksional: Zbardhues + Anti-rrudhë + Bllokues UV (SPF50+ PA+++). Është një fondatinë më trajtë cushion me jetëgjatësi 24 orëshe për t’ju lejuar ta përdorni në çdo kohë dhe kudo. Me ngjitje të fuqishme, përfundim ultra i përshtatshëm për t’ju lejuar ta aplikoni ashtu siç përshtatet në fytyrën tuaj pa u fshirë lehtësisht.

 

A tri-functional product: Whitening + Anti-wrinkle + UV blocking (SPF50+ PA+++). It is 24-hours long lasting cushion foundation pack to let you use anytime, anywhere. With powerful adherence, ultra-fit finish to let you apply as it fit to your face curving without smudge.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Provence Air Skin Fit One Day Lasting Foundation Cushion Y21 Pure Vanilla”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Navigation
Close

My Cart

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

Great to see you here!

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

Already got an account?

Close

Close

Categories