Banner1

Showing all 9 results

 • Sort by
 • Caftan - Polygonum Foot Cream 250ml - Pump 21.00

  Mund të përdoret për:

  • “Këmbën e atletit”
  • Këmbët diabetike
  • Pedikyr, masazh
  • Thatësi, çarje, djersë, flluska, prerje, kruajtje

   

  • Testuar dermatologjikisht
  • Hipoalergjik
  • Top5 bestseller në të gjithë botën
  • Provuar klinikisht për trajtimin afatgjatë të “kërpudhave në këmbë”

  In stock

 • DRY HANDS - Hand Cream 100 ml 14.00
  • Për trajtimin e duarve të thata, të çara, gërvishtjet, bërrylat dhe gishtat e thatë.
  • Trajton gjithashtu çarje dhe lëkurë të ndjeshme, të kuqe
  • Trajton “duart e punës”
  • Përthithet shpejt

  In stock

 • Dry Hands - Hand Cream Bottle Pump 250 ml 21.00
  • Për trajtimin e duarve të thata, të çara, gërvishtjet, bërrylat dhe gishtat e thatë
  • Trajton gjithashtu çarje dhe lëkurë të ndjeshme, të kuqe
  • Trajton “duart e punës”
  • Përhithet shpejt

  In stock

 • HerbAtopic 21.00
  • Krem trupi ditor për lëkurë shumë të thatë, të kuqe dhe të irrituar
  • Përqendrim i lartë i ekstrakteve të Polygonum qetësues dhe qetëson skuqjet dhe irritimet e lëkurës
  • Trajtim intensiv për lëkurën atopike
  • Thithet shpejt
  • Hipoalergjik
  • Pa aromë
  • Pa steroide

  In stock

 • J&M Herbal Massage Ointment 50ml 16.00
  • Me ekstrakte shumë të përqendruara bimor: Withania Somnifera, Laurus Nobilis, Hamamelis Virginiana dhe Inula Helenium
  • Promovon shërimin dhe lehtësimin e muskujve dhe nyjeve të fryra, si dhe dhimbjeve të muskujve dhe shpinës.
  • Qetëson dhe ul dhimbjet
  • E shkëlqyeshme për ushtarët dhe atletët
  • Pomada perfekte për të gjitha llojet e lëkurës

  In stock

 • Redskin - Polygonum Anti-Chafe Cream 100ml 14.00
  • Formula me bazë bimore ndihmon në zvogëlimin e skuqjes dhe acarimit të lëkurës
  • E përsosur për të lehtësuar rrjepjet e pakëndshme dhe për ta lënë lëkurën të hidratuar dhe të ekuilibruar
  • Mbron lëkurën e irrituar në zona të ndjeshme, të tilla si rreth ijës, nën sqetull, shpatulla, qafë
  • Nxit shërimin dhe lehtësimin
  • Përmban 75% ekstrakt të poligonit
  • Pa aromë
  • Përthithet shpejt
  • Hipoalergjik

  In stock

 • Redskin - Polygonum Anti-Chafe Cream 250ml 21.00
  • Formula me bazë bimore, ndihmon në zvogëlimin e skuqjes dhe acarimit të lëkurës
  • E përsosur për të lehtësuar rrjepjet e pakëndshme dhe për ta lënë lëkurën të hidratuar dhe të ekuilibruar
  • Mbron lëkurën e irrituar në zona të ndjeshme, të tilla si rreth ijës, nën sqetull, shpatulla, qafë
  • Nxit shërim dhe qetësim
  • Përmban 75% ekstrakt të poligonit
  • Pa aromë
  • Përthithet shpejt
  • Hipoalergjik

  In stock

 • Skin Saver - Ointment 50ml 17.00
  • Përmban 99% ekstrakte bimore të Poligonumit, Sherebelës, Myrtle dhe Artemisës
  • Ruan lëkurën e lëmuar, të butë dhe të shëndetshme
  • Qetëson lëkurën delikate
  • I përshtatshëm veçanërisht për lëkurën e thatë dhe të acaruar duke ofruar lehtësim të menjëhershëm
  • Formuluar për të siguruar mbrojtje efektive dhe rigjenerimin e lëkurës së dëmtuar

  In stock

 • Teenage - Polygonum Teenage Cream 50ml 12.00
  • Than puçrrat dhe ushqen lëkurën shpejt
  • I than aknet në mënyrë natyral si dhe ndihmon në rindërtimin e indeve të shëndetshme të lëkurës
  • Efektive në shenja të reja aknesh
  • Nuk përmban vaj

  In stock

No products were found matching your selection.

Navigation
Close

My Cart

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

Great to see you here!

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

Already got an account?

Close

Close

Categories