• Anti-Aging – Face Gel SPF 30 50ml 28.00
  • I pasur me antioksidant që neutralizojn efektet e radikalëve të lirë në trupat tanë
  • Ndihmon në zvogëlimin e shenjave të dukshme të plakjes së lëkurës
  • Ushqen thellë lëkurën
  • Pasuron lëkurën me vitamina
  • Pa paraben
  • Hipoalergjik

  In stock

 • Anti-Aging – Facial Sheet Mask (4 units box) 34.00
  • Bazuar në ekstraktet e shegës dhe poligonit që përmban përbërës hidratues, acide alfahidroksi dhe vitamina
  • Siguron ushqim të thellë të lëkurës
  • I pasur me antioksidantë që mbrojnë lëkurën
  • Përbërësit aktivë bimorë inkurajojnë prodhimin e kolagjenit dhe fibrave të elastinës në lëkurë dhe kështu kontribon në elasticitetin e lëkurës
  • Përmirëson dhe rinon lëkurën e ashpër dhe të thatë dhe ndihmon në ruajtjen e lëkurës së shëndetshme

  In stock

 • Day Cream for Dry Skin – 50ml 21.00
  • Hidratoni dhe ushqeni llojet e lëkurës së thatë dhe të kombinuar
  • Qetësoni lëkurën e thatë me vitaminë C dhe ekstrakt shege
  • Pasuruar me vajra të pastër jojoba dhe drithëra gruri për thithje më të mirë të përbërësve aktivë natyralë
  • Përhithet lehtësisht

  In stock

 • Day Cream for Normal to Oily Skin – 50ml 21.00
  • E pasur me antioksidantë, qetëson, ushqen dhe hidraton lëkurën e fytyrës
  • Pasuruar me vaj të pastër jojoba për thithjen më të mirë të përbërësve aktivë natyralë
  • Thithet lehtësisht, lë lëkurën të butë dhe të lëmuar
  • E përsosur për të luftuar radikalet e lira

  In stock

 • Herbal Eye & Neck Cream 50ml 24.00
  • Krem ushqyes për fytyrën, qafën dhe sytë
  • Riparon dhe mbron lëkurën tuaj nga shenjat e hershme të plakjes
  • E përsosur për të luftuar radikalet e lira
  • Kontribon në elasticitetin e lëkurës
  • Ndihmon në rinovimin e indeve të lëkurës
  • Përmirësoni dhe ringjallë lëkurën

  In stock

 • Night Cream – Normal to Oily 50 ml 21.00
  • Ushqen lëkurën gjatë natës
  • Pasuruar me gjalpë të pastër kakaoje, jojoba dhe vajra kokosi për të rehabilituar lëkurën
  • Ndihmon në rinovimin e indeve të lëkurës dhe mirëmbajtjen e lëkurës së shëndetshme
  • E lë lëkurën të butë dhe të butë në prekje
  • Ndihmon në vonimin e procesit të plakjes së lëkurës
  • Kontribon në elasticitetin e lëkurës
  • 75% ekstrakt Rozmarine

  In stock

 • Night Cream -Dry Skin 50 ml 21.00
  • Pasuruar me gjalpë të pastër kakaoje, jojoba dhe vajra kokosi për të rehabilituar lëkurën
  • Hidratoni lëkurën e thatë gjatë natës me një krem fytyre viskoz dhe të pasur
  • Qetëson dhe hidraton lëkurën gjatë natës
  • Përmirësoni dhe rinovoni lëkurën e ashpër dhe të thatë
  • Ndihmon në rinovimin e indeve të lëkurës

  In stock

 • Polygonum Body Lotion 150ml 14.00
  • Përmban 77% ekstrakt bimor Poligonumi
  • E pasuruar me vaj Jojoba
  • Hidraton dhe mbron lëkurën tuaj nga dehidratimi dhe plasaritjet
  • Ndihmon në rikthimin e elasticitetit të lëkurës
  • Ndihmon në prodhimin e kolagjenit dhe përmirëson elasticitetin e fibrave elastike të lëkurës

  In stock

 • Polygonum Hand Cream 100ml 11.00
  • Përmban 70% ekstrakt Poligonumi
  • Riparon lëkurën e thatë dhe të plasaritur të duarve, bërrylave dhe gishtave
  • Ushqen, hidraton dhe mbron lëkurën tuaj
  • Jep një ndjenjë të butë dhe të këndshme
  • Përthithet shpejt në lëkurë

  In stock

 • Pomegranate and Polygonum – Skin Booster Serum 31.00
  • Përzierja e ekstrakteve bimore të shegës, poligonumit, myrtle dhe artemisës
  • Hidraton dhe mbron lëkurën e fytyrës dhe qafës
  • E pasur me vitamina dhe lëndë ushqyese për zbutjen dhe rigjenerimin e lëkurës tuaj
  • E bën lëkurën e thatë dhe të ashpër të duket sërish rrezatuese dhe e shëndetshme

  In stock

Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories