Polygonum Hand Cream 100ml

11.00

 • Përmban 70% ekstrakt Poligonumi
 • Riparon lëkurën e thatë dhe të plasaritur të duarve, bërrylave dhe gishtave
 • Ushqen, hidraton dhe mbron lëkurën tuaj
 • Jep një ndjenjë të butë dhe të këndshme
 • Përthithet shpejt në lëkurë

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share
 • Përmban 70% ekstrakt Poligonumi
 • Riparon lëkurën e thatë dhe të plasaritur të duarve, bërrylave dhe gishtave
 • Ushqen, hidraton dhe mbron lëkurën tuaj
 • Jep një ndjenjë të butë dhe të këndshme
 • Përthithet shpejt në lëkurë

 

 • Contains 70% Polygonum extract
 • Repairs the dry and cracked skin of hands, elbows, and fingers
 • Nourishes, hydrates, and protects your skin
 • Gives a soft and pleasant feeling
 • Absorbs quickly into the skin

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Polygonum Hand Cream 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories