• Africa Bird Homme All in One Moisturizer 34.00

  Kremi i lehtë hidratues Afrika Bird Bird Homme All in One përmban në të locion për lëkurën dhe esencë. Përmban përbërës nga pema baobab për lëkurën e burrave. E përshtashme për lëkurë të thatë pasi ofron hidratim të thellë. Pas larjes ose rruajtjes, shpërndani sasinë e duhur në duar për ta vendosur mbi fytyrën tuaj.

  In stock

 • Black Bean Anti Hair Loss Root Tonic 17.00

  Një tonik kushtuar skalpit që ndihmon në mirëmbajtjen e flokëve të shëndetshëm dhe ruajtjen e flokëve në përgjithësi. Mund të aplikohet me lehtësi në skalp në çdo kohë të ditës për një kujdes ushqyes intensiv. Është një tonik efektiv për ndalimjen e rënjes së flokëve që përmban ekstrakt të fasules së zezë (2.2 ppm) dhe kompleks të zi për të ndihmuar në ushqimin e sklapit dhe flokëve. Rekomandohet për njerëzit që vuajnë nga rënia e flokëve, me skalp të nxehtë për shkak të stresit ose në kërkim të produkteve të përditshme të kujdesit për rënien e flokëve.

  In stock

 • Black Bean Anti Hair Loss Shampoo 21.00

  Një shampo për lehtësimin e rënies së flokëve që i jep ushqim skalpit teksa ofron një ndjesi freskuese dhe thith vajin e tepërt. Kjo formulë e butë ndihmon në rritjen e shëndetit të skalpit për ata që vuajnë nga rënia e flokëve ose rrallimi i flokëve. Është një trajtim për zvogëlimin e humbjes së flokëve i mbushur me ekstraktin e fasules së zezë (2.2 ppm). Formula ndihmon në thithjen e sebumit të tepërt duke i lënë fijet e flokëve të lëmuara dhe të buta në prekje. E përshtatshmë për të gjitha llojet e flokëve.

  In stock

 • Black Bean Anti Hair Loss Treatment 18.00

  Trajtimi për lehtësimin e rënies së flokëve kthen flokët e ashpërt dhe të dëmtuar, në flokë të butë dhe me shkëlqim pas larjes me shampo. Ekstrakti i bishtajës së zezë (2.2 ppm) ndihmon t’i mësoj skalpit të ruaj lëndët ushqyese. Formula ndihmon në thithjen e sebumit të tepërt duke i lënë fijet e flokëve të lëmuara dhe të buta në prekje. Funksionon për të gjitha llojet e flokëve.

  In stock

 • California Aloe Daily Daily Sun Block SPF50+ PA++++ 22.00

  Një krem i përditshëm kundra diellit i pasur me hidratim që pastron dhe korrigjon tonin e lëkurës tuaj. Merrni një sasi të përshtatshme të produktit dhe vendoseni plotësisht në zonat e ekspozuara ndaj rrezeve UV. Ndriçon fytyrën, përmirëson rrudhat, mbron nga rrezet UV. Ka një bazë të lehtë rozë dhe është një hidratant i mrekullueshëm. Përmban 2.75ppm ekstrakt aloe vera.

  In stock

 • Green Derma Mild Cica Cream Special Set 28.00

  Një krem qetësues dhe hidratues i bërë me Centella Asiatica që është formuluar për lëkurë të ndjeshme dhe sensitive. Ky krem hidratues qetëson lëkurën e thatë dhe të irrituar duke e lënë atë të butë dhe të lëmuar. E përshtatshme për çdo tip lëkure, veçanërisht për lëkurën e ndjeshme ndaj ekzemave. Kremi Green Derma CICA është bërë me 5 përbërës të fuqishëm që rrisin dhe forcojnë barrierën tuaj të lëkurës. Centella Asiatica qetëson lëkurën e ndjeshme dhe ndihmon në riparimin e lëkurës së dëmtuar, të irrituar ose të ndjeshme. Madecassoside është një antioksidant anti-inflamator, shërues dhe promovon hidratimin. Asiaticoside ndihmon në forcimin e barrierës së lëkurës dhe nxit rritjen e shëndetshme të qelizave. Acidi Madecassic zbut lëkurën dhe zvogëlon kruajtjet, skuqjet dhe inflamacionet. Acidi Asiatic zbut lëkurën dhe zvogëlon shenjat e hershme të plakjes siç janë vijat e imëta, rrudhat dhe teksturën e pabarabartë të lëkurës.

  In stock

 • Real Lip Flash 02 Poppy Red 16.50

  Krijon buzë voluminoze me një ngjyrë të pastër që shtrohet në mënyrë transparente dhe një shkëlqim të plotë që duket si uji. Ngjyrë e gjallë e kuqe si bojrat e ujit.

  Only 6 left in stock

 • Soothing & Moisture Aloe Vera 92% Soothing Gel Heartleaf Mask Sheet 4.00

  Formuluar nga 92% ekstrakt gjethesh Aloe Vera për t’i dhënë një hidratim qetësues lëkurës. Maska e butë e bërë me pambuk të pastër mbështjell fytyrën në mënyrë të përsosur dhe ndihmon në infuzionin e esencës luksoze. Ekstrakti i gjetheve ndihmon për të mbrojtur dhe qetësuar lëkurën e irrituar.

  In stock

 • Soothing & Moisture Aloe Vera 92% Soothing Gel Honey Mask Sheet 4.00

  Një maskë ultra-ushqyese e bërë me xhel qetësues aloe dhe mjaltë që jep hidratim të thellë për një fytyrë të butë dhe me shkëlqim. Xheli qetësues aloe vera dhe mjalti kombinohen për t’i dhënë lëkurës suaj ushqimin që dëshironi. Kjo maskë hidratuese lufton lëkurën e stresuar e të dehidratuar dhe i jep një shkëlqim natyral për një lëkurë rinore dhe rrezatuese. E shkëlqyeshme për lëkurën normale dhe atë të thatë!

  Out of stock

 • Soothing & Moisture Aloe Vera 92% Soothing Gel Mask Sheet 4.00

  Maska me xhel qetësues përmban kapsula lagështie që qetësojnë lëkurën në një mënyrë të freskët hidratuese duke formuar një film të qëndrueshëm lagështie mbi lëkurë. Ekstrakti aloe vera hidraton dhe rigjallëron lëkurën.

  Out of stock

 • Vitapair C Toner Special Set Version 2 24.00

  Një toner i mbushur me vitaminë c që i jep një nxitje hidratimit dhe lagështisë, teksa ndriçon dhe ekuilibron lëkurën. Bërë me 10% ekstrakt limoni jeshil nga ishulli Jeju, centella asiatica dhe vitaminë c për një ndjesi freskuese. Një toner eksfoliant për një fytyrë të shndritshme! Linja Vitapair C është përpunuar me përpikëri duke përdorur një metodë fermentimi që nxjerr ekstraktet natyrore për 24 orë. Kjo siguron që formula është e butë, por efektive.

  In stock

Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories