Vitapair C Toner Special Set Version 2

24.00

Një toner i mbushur me vitaminë c që i jep një nxitje hidratimit dhe lagështisë, teksa ndriçon dhe ekuilibron lëkurën. Bërë me 10% ekstrakt limoni jeshil nga ishulli Jeju, centella asiatica dhe vitaminë c për një ndjesi freskuese. Një toner eksfoliant për një fytyrë të shndritshme! Linja Vitapair C është përpunuar me përpikëri duke përdorur një metodë fermentimi që nxjerr ekstraktet natyrore për 24 orë. Kjo siguron që formula është e butë, por efektive.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Një toner i mbushur me vitaminë c që i jep një nxitje hidratimit dhe lagështisë, teksa ndriçon dhe ekuilibron lëkurën. Bërë me 10% ekstrakt limoni jeshil nga ishulli Jeju, centella asiatica dhe vitaminë c për një ndjesi freskuese. Një toner eksfoliant për një fytyrë të shndritshme! Linja Vitapair C është përpunuar me përpikëri duke përdorur një metodë fermentimi që nxjerr ekstraktet natyrore për 24 orë. Kjo siguron që formula është e butë, por efektive.

A vitamin-c packed toner that delivers a boost of hydration and moisture, while brightening and balancing skin. Made with 10% Green Jeju Lemon extract, Centella Asiatica, and vitamin c for a refreshing finish. An exfoliating toner for a glowing complexion! The Vitapair C Line is meticulously crafted using a cold-brew method that derives natural extracts for 24 hrs. This ensures that the formula is gentle, yet effective.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Vitapair C Toner Special Set Version 2”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category: Tag:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories