Black Bean Anti Hair Loss Shampoo

21.00

Një shampo për lehtësimin e rënies së flokëve që i jep ushqim skalpit teksa ofron një ndjesi freskuese dhe thith vajin e tepërt. Kjo formulë e butë ndihmon në rritjen e shëndetit të skalpit për ata që vuajnë nga rënia e flokëve ose rrallimi i flokëve. Është një trajtim për zvogëlimin e humbjes së flokëve i mbushur me ekstraktin e fasules së zezë (2.2 ppm). Formula ndihmon në thithjen e sebumit të tepërt duke i lënë fijet e flokëve të lëmuara dhe të buta në prekje. E përshtatshmë për të gjitha llojet e flokëve.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Një shampo për lehtësimin e rënies së flokëve që i jep ushqim skalpit teksa ofron një ndjesi freskuese dhe thith vajin e tepërt. Kjo formulë e butë ndihmon në rritjen e shëndetit të skalpit për ata që vuajnë nga rënia e flokëve ose rrallimi i flokëve. Është një trajtim për zvogëlimin e humbjes së flokëve i mbushur me ekstraktin e fasules së zezë (2.2 ppm). Formula ndihmon në thithjen e sebumit të tepërt duke i lënë fijet e flokëve të lëmuara dhe të buta në prekje. E përshtatshmë për të gjitha llojet e flokëve. 300ml

A hair loss relief shampoo that delivers scalp nourishment while providing a refreshing finish and absorbing excess oil. This gentle formula helps boost scalp health for those suffering from loss of hair or thinning hair. It’s a hair loss-reducing treatment infused with black bean extract (2.2 ppm). The formula helps absorb excess sebum leaving hair shaft smooth and silky to the touch. For all hair types. 300ml

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Black Bean Anti Hair Loss Shampoo”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category: Tag:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories