Soothing & Moisture Aloe Vera 92% Soothing Gel Heartleaf Mask Sheet

4.00

Formuluar nga 92% ekstrakt gjethesh Aloe Vera për t’i dhënë një hidratim qetësues lëkurës. Maska e butë e bërë me pambuk të pastër mbështjell fytyrën në mënyrë të përsosur dhe ndihmon në infuzionin e esencës luksoze. Ekstrakti i gjetheve ndihmon për të mbrojtur dhe qetësuar lëkurën e irrituar.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Formuluar nga 92% ekstrakt gjethesh Aloe Vera për t’i dhënë një hidratim qetësues lëkurës. Maska e butë e bërë me pambuk të pastër mbështjell fytyrën në mënyrë të përsosur dhe ndihmon në infuzionin e esencës luksoze. Ekstrakti i gjetheve ndihmon për të mbrojtur dhe qetësuar lëkurën e irrituar.

Formulated with 92% Aloe Vera Leaf Extract to deliver soothing moisture to the skin. The soft, silky mask sheet made with pure cotton wraps around the face perfectly and helps with the infusion of rich essence. The heartleaf extract helps to protect and calm irritated skin.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Soothing & Moisture Aloe Vera 92% Soothing Gel Heartleaf Mask Sheet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: , Tags: ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories