Beauty Tool Oil-Control Film (50 Pcs)

4.00

Filmi ynë Oil-Control ka një strukturë të butë mëndafshi që heq lehtësisht sebumin pa e tharë lagështinë e brendshme nga lëkura. Shtypni butësisht filmin tonë të kontrollit të vajit në zonat e yndyrshme të lëkurës, si hunda dhe balli.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Filmi ynë Oil-Control ka një strukturë të butë mëndafshi që heq lehtësisht sebumin pa e tharë lagështinë e brendshme nga lëkura. Shtypni butësisht filmin tonë të kontrollit të vajit në zonat e yndyrshme të lëkurës, si hunda dhe balli.

 

Our Oil-Control Film have a silk soft texture that gently removes sebum without drying inner moisture from the skin. Gently press our Oil-Control Film on oily areas of skin, such as nose and forehead.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Beauty Tool Oil-Control Film (50 Pcs)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories