California Aloe Fresh Powdery Sun Stick Broad Spectrum SPF50+ PA++++

27.00

Formuluar me ekstrakt aloe vera për të siguruar sasinë maksimale të mbrojtjes nga dielli me SPF 50 dhe PA++++ (mbrojtje me spektër të gjerë). Ky krem kundër diellit mund të riaplikohet lehtësisht gjatë gjithë ditës, madje edhe siper grimit. Kjo teksturë pluhur aplikohet transparente dhe thahet e padukshme pa e bërë lëkurën tuaj ngjitëse ose të yndyrshme. Struktura e saj unike e lehtë si pupla është hidratuese, qetësuese dhe freskuese – perfekte për t’u përdorur gjatë gjithë vitit. Mund të përdoret në fytyrë dhe trup!

Only 8 left in stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Formuluar me ekstrakt aloe vera për të siguruar sasinë maksimale të mbrojtjes nga dielli me SPF 50 dhe PA++++ (mbrojtje me spektër të gjerë). Ky krem kundër diellit mund të riaplikohet lehtësisht gjatë gjithë ditës, madje edhe siper grimit. Kjo teksturë pluhur aplikohet transparente dhe thahet e padukshme pa e bërë lëkurën tuaj ngjitëse ose të yndyrshme. Struktura e saj unike e lehtë si pupla është hidratuese, qetësuese dhe freskuese – perfekte për t’u përdorur gjatë gjithë vitit. Mund të përdoret në fytyrë dhe trup!

 

Formulated with aloe vera extract to provide the maximum amount of sun protection at SPF 50 and PA++++ (broad spectrum protection).  This innovative sunscreen can be easily reapplied throughout the day, even on top of makeup. This powdery texture  applies transparent and dries invisible without making your skin sticky or oily. Its unique feather-light texture is hydrating, soothing, and cooling – perfect to use year-round. Can be used on the face and body!

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “California Aloe Fresh Powdery Sun Stick Broad Spectrum SPF50+ PA++++”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories