Hair Mask – Polygonum 350ml

24.00

  • Përmirëson flokët e ashpër dhe të thatë
  • Zbut flokët, duke i lënë të mëndafshtë, me shkëlqim dhe të shëndetshëm
  • Parandalon hapjen dhe ndarjen e flokëve
  • Forcon flokët për një periudhë afatshkurtër dhe afatgjatë

 

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share
  • Enhances dull and dry hair
  • Softens the hair, leaving it silky, shiny and healthy
  • Prevents hair breakage & split ends
  • Strengthens hair for the short and long term

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Hair Mask – Polygonum 350ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: , Tag:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories