Baby Soapless Soap 250ml

9.00

 • Mbron lëkurën nga thatësia dhe irritimet
 • Qetëson skuqjet
 • Pastron dhe zbut flokët e foshnjës
 • Përbërësit aktivë bimorë përmbajnë veti anti-bakteriale, anti-fungale dhe antiseptike që do të ndihmojnë në mbajtjen e butë të lëkurës së foshnjës tuaj. Për shkak të formulës delikate, mund të përdoret si shampo për fëmijë dhe të rritur me lëkurë delikate.
 • Për të gjitha llojet e lëkurës; Për përdorim të përditshëm

Përbërësit Aktivë:

 • Me bazë ekstrakt të luleve të kamomilit dhe barit mijëfletësh, 68% ekstrakt bimor

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share
 • Protects skin from dryness and irritations
 • Soothes redness
 • Cleanses and softens baby’s hair
 • The Soapless Soap herbal active ingredients contain anti-bacterial, anti-fungal and antiseptic properties that will help keeping your baby’s skin and soft and smooth. Due to its delicate formula , it can be used as baby shampoo and also ideal for children and adults with delicate skin.
 • Good for all skin types; For daily use

Active Ingredients

 • Based on chamomile and achillea flowers extracts, 68% herbal extract

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Baby Soapless Soap 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories