By Flower Sorbet Heart Tint 02 Miss Chilli

11.00

Tint buzësh me një teksturë kremoze që përmban hidratim të bollshëm, për të hidratuar buzët tuaja. Me një prekje të lehtë, ngjyra me pigment të lartë prodhon një përfundim afatgjatë dhe të mëndafshtë. Përmban një majë të bukur në formë zemre. Ngjyrë portokalli e celur.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Tint buzësh me një teksturë kremoze që përmban hidratim të bollshëm, për të hidratuar buzët tuaja. Me një prekje të lehtë, ngjyra me pigment të lartë prodhon një përfundim afatgjatë dhe të mëndafshtë. Përmban një majë të bukur në formë zemre. Ngjyrë portokalli e celur.

 

Lip tint with a creamy texture that contains abundant hydration, to moisturize your lips. With a light touch, the high pigmented color produces a long-lasting and silky finish. Features a lovely heart-shaped tip. A vibrant orange.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “By Flower Sorbet Heart Tint 02 Miss Chilli”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories