Byflower Triple Mousse Tint 08 Sandy Rose Mousse

12.50

Është një tint buzësh që shpreh ngjyrë intensive dhe vibrante. Aplikohet lehtë me një teksturë të butë si krem i freskët. Zgjat për një kohë të gjatë, me fuqi të qëndrueshme si një tatuazh. E bën pjesën e jashtme të buzëve të butë dhe pjesën e brendshme të lagësht.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Është një tint buzësh që shpreh ngjyrë intensive dhe vibrante. Aplikohet lehtë me një teksturë të butë si krem i freskët. Zgjat për një kohë të gjatë, me fuqi të qëndrueshme si një tatuazh. E bën pjesën e jashtme të buzëve të butë dhe pjesën e brendshme të lagësht.

 

It is a lip tint that expresses intense and vivid color as it is seen. It is lightly applied with a soft mousse texture like fresh cream. It lasts for a long time with lasting power like a tattoo. It makes the outside soft and the inside of the lips moist.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Byflower Triple Mousse Tint 08 Sandy Rose Mousse”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories