Real Nature Royal Jelly Mask Sheet

2.00

Lëkura më e ngushtë me ekstraktin ushqyes të qumështit të bletës dhe adenozinë për të përmirësuar rrudhat e lëkurës. Përmban 23mg ekstrakt të qumështit të bletës, i cili siguron ushqim dhe ul rrudhat. Fletët e celulozës me prejardhje natyrore, të marra nga druri eukalipt dhe pambuku, ngjiten ngushtë në lëkurë dhe transferojnë në mënyrë të përqendruar esencën në lëkurë. Shtresat ruajnë lagështinë dhe esencën ushqyese.

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Lëkura më e ngushtë me ekstraktin ushqyes të qumështit të bletës dhe adenozinë për të përmirësuar rrudhat e lëkurës. Përmban 23mg ekstrakt të qumështit të bletës, i cili siguron ushqim dhe ul rrudhat. Fletët e celulozës me prejardhje natyrore, të marra nga druri eukalipt dhe pambuku, ngjiten ngushtë në lëkurë dhe transferojnë në mënyrë të përqendruar esencën në lëkurë. Shtresat ruajnë lagështinë dhe esencën ushqyese.

Tighter skin with nutritious royal jelly extract and adenosine to help improve skin wrinkles. Contains 23mg of royal jelly extract, which provides nourishment and reduces wrinkles. Natural- derived cellulose sheets obtained from eucalyptus wood and cotton adhere closely to the skin and transfer highly concentrated essence to the skin. The layers store moisture and nourishing essence.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Real Nature Royal Jelly Mask Sheet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories