Real Nature Chamomile Mask Sheet

2.00

Qetësoni lehtësisht lëkurën e ashpër me ekstrakt kamomili, i cili siguron hidratim të pasur dhe e bën lëkurën të ndihet e freskët. Përmban 23mg ekstrakt kamomili. Siguron një përfundim të lëmuar dhe zbut lëkurën. Fletët e celulozës me prejardhje natyrore, të marra nga druri eukalipt dhe pambuku, ngjiten ngushtë në lëkurë dhe transferojnë në mënyrë të përqendruar esencën në lëkurë. Shtresat ruajnë lagështinë  dhe esencën ushqyese.

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Qetësoni lehtësisht lëkurën e ashpër me ekstrakt kamomili, i cili siguron hidratim të pasur dhe e bën lëkurën të ndihet e freskët. Përmban 23mg ekstrakt kamomili. Siguron një përfundim të lëmuar dhe zbut lëkurën. Fletët e celulozës me prejardhje natyrore, të marra nga druri eukalipt dhe pambuku, ngjiten ngushtë në lëkurë dhe transferojnë në mënyrë të përqendruar esencën në lëkurë. Shtresat ruajnë lagështinë  dhe esencën ushqyese.

Comfortably soothe rough skin with chamomile extract, which provides rich moisture and makes the skin feel refreshed. Contains 23mg of chamomile extract. Provides a smooth finish and softnes the skin. Natural- derived cellulose sheets obtained from eucalyptus wood and cotton adhere closely to the skin and transfer highly concentrated essence to the skin. The layers store moisture and nourishing essence.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Real Nature Chamomile Mask Sheet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories