Real Nature Cucumber Mask Sheet

2.00

Maska me kastravecët Namwon i jep lëkurës një përmirësim në hidratim. Përmban 23mg ekstrakt kastraveci që hidraton lëkurën dhe e bën atë të butë në të njëjtën kohë. Fletët e celulozës me prejardhje natyrore, të marra nga druri eukalipt dhe pambuku, ngjiten ngushtë në lëkurë dhe transferojnë në mënyrë të përqendruar esencën në lëkurë. Shtresat ruajnë lagështinë dhe esencën ushqyese.

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Maska me kastravecët Namwon i jep lëkurës një përmirësim në hidratim. Përmban 23mg ekstrakt kastraveci që hidraton lëkurën dhe e bën atë të butë në të njëjtën kohë. Fletët e celulozës me prejardhje natyrore, të marra nga druri eukalipt dhe pambuku, ngjiten ngushtë në lëkurë dhe transferojnë në mënyrë të përqendruar esencën në lëkurë. Shtresat ruajnë lagështinë dhe esencën ushqyese.

Gives the skin a moisture enhancement from Namwon Cucumber. The 23mg of cucumber extract moisturizes your skin and makes it soft at the same time. Natural- derived cellulose sheets obtained from eucalyptus wood and cotton adhere closely to the skin and transfer highly concentrated essence to the skin. The layers store moisture and nourishing essence.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Real Nature Cucumber Mask Sheet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories