Argan Essential Deep Care Hair Essence

15.00

Komponentët e vajit të arganit me përqendrim në flokë të dëmtuar sigurojnë hidratim dhe ushqim. Vaji i trëndafilit dhe vaji i luleve të lulehënës përmirësojnë shkëlqimin, ulin ngatërresat dhe ashpërsinë si edhe i mbajnë flokët tuaj të butë. Esencë natyrale për të hidratuar flokët e dëmtuar, duke shmangur ndjesinë dhe pamjen e flokëve të yndyrshëm. Është formuluar që të lihet në flokë për të sjellë hidratim gjatë ditës. Pa ngjyra artificiale, vaj mineral, sulfate, agjent sipërfaqësor aktiv dhe pa alkool.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Komponentët e vajit të arganit me përqendrim në flokë të dëmtuar sigurojnë hidratim dhe ushqim. Vaji i trëndafilit dhe vaji i luleve të lulehënës përmirësojnë shkëlqimin, ulin ngatërresat dhe ashpërsinë si edhe i mbajnë flokët tuaj të butë. Esencë natyrale për të hidratuar flokët e dëmtuar, duke shmangur ndjesinë dhe pamjen e flokëve të yndyrshëm. Është formuluar që të lihet në flokë për të sjellë hidratim gjatë ditës. Pa ngjyra artificiale, vaj mineral, sulfate, agjent sipërfaqësor aktiv dhe pa alkool.

The argan oil components concentrated on damaged hair provide moisture and nutrition, and rosehip oil and moonlight flower oil improve gloss, improve tangling and roughness, and keep your hair smooth. Natural hair essence to hydrate damaged hair, does not make hair look or feel greasy. It is formulated to be left in the hair to bring moisture to the hair throughout your activities. No artificial colors, mineral oil, sulphate, surface active agent and no alcohol.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Argan Essential Deep Care Hair Essence”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories