Argan Essential Curling Essence

14.00

Kjo esencë hidraton dhe ushqen flokët e dëmtuar, të ashpër dhe të thatë ndërsa u jep flokëve kaçurrela, strukturë elastike dhe voluminoze. Kjo esencë është e pasuruar me një vaj argan shumë të përqendruar për të ndihmuar në riparimin e flokëve të dëmtuar rëndë. Një esencë që mund të përdoret dhe për stilimin e flokëve, formuluar me vaj argani për të mbajtur flokët me onde dhe  kaçurrela plot hidratim për të parandaluar një pamje të crregullt të flokëve.

Lloji i flokëve: Për të gjitha llojet, sidomos ato kaçurrela

Si t’a përdorni: Vendosni një sasi të përshtatshme në flokë të tharë me peshqir dhe shpërndajeni për të aktivizuar kaçurrelat

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Kjo esencë hidraton dhe ushqen flokët e dëmtuar, të ashpër dhe të thatë ndërsa u jep flokëve kaçurrela, strukturë elastike dhe voluminoze. Kjo esencë është e pasuruar me një vaj argan shumë të përqendruar për të ndihmuar në riparimin e flokëve të dëmtuar rëndë. Një esencë që mund të përdoret dhe për stilimin e flokëve, formuluar me vaj argani për të mbajtur flokët me onde dhe  kaçurrela plot hidratim për të parandaluar një pamje të crregullt të flokëve.

Lloji i flokëve: Për të gjitha llojet, sidomos ato kaçurrela

Si t’a përdorni: Vendosni një sasi të përshtatshme në flokë të tharë me peshqir dhe shpërndajeni për të aktivizuar kaçurrelat

 

This essence hydrates and nourishes damaged, rough and dry hair while giving curly hair elastic and voluminous curl and texture. This Argan Essential Curling Essence is enriched with a highly concentrated argan oil to help repair severely damaged hair. A styling essence formulated with argan oil to keep wavy to curly hair locked with moisture to prevent frizz.

Hair Type: All types, curly

How to Use: Apply an appropriate amount to towel dry hair and diffuse to activate curls.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Argan Essential Curling Essence”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories