Real Squeeze Aloe Vera Emulsion

19.00

Një emulsion hidratues i formuluar me një përqendrim të lartë të aloe verës dhe i mbushur me ekstrakt të verës së frutave për të maksimizuar forcën e lëkurës. Emulsioni aplikohet lehtësisht për të hidratuar lëkurën dhe formon një membranë hidratuese në sipërfaqen për të ruajture lagështinë e aplikuar. Vitaminat nga Aloe Vera si vitamina E, C dhe minerale të tjera e mbajnë lëkurën të lagur dhe mbrojnë nga rrezet UV. Freski e menjëhershme pa paraben, talk, materiale shtazore, vaj mineral ose ngjyra artificiale. Ideale për lëkurë normale ose të thatë.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Një emulsion hidratues i formuluar me një përqendrim të lartë të aloe verës dhe i mbushur me ekstrakt të verës së frutave për të maksimizuar forcën e lëkurës. Emulsioni aplikohet lehtësisht për të hidratuar lëkurën dhe formon një membranë hidratuese në sipërfaqen për të ruajture lagështinë e aplikuar. Vitaminat nga Aloe Vera si vitamina E, C dhe minerale të tjera e mbajnë lëkurën të lagur dhe mbrojnë nga rrezet UV. Freski e menjëhershme pa paraben, talk, materiale shtazore, vaj mineral ose ngjyra artificiale. Ideale për lëkurë normale ose të thatë.

A moisturizing emulsion formulated with a higher concentration of aloe vera and infused with fruit wine extract to maximize firmness. The emulsion is applied smoothly to the skin to moisturize the skin, and it forms a moisturizing membrane on the skin surface to hold the moisture supplied. The vitamins from Aloe Vera such as vitamin E, C and other minerals keep the skin moisturized and protect against UV rays. Instant cooling effect with no paraben, talc, animal materials, mineral oil or artificial dyes. Ideal for normal to dry skin type.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Real Squeeze Aloe Vera Emulsion”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category: Tags: ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories