Fresh Herb Aloe Cleansing Foam

9.00

Përmban një ekstrakt hidratues aloe (98 ppm) dhe 10 lloje përbërësish bimor për të pastruar papastërtitë me efekt qetësues dhe hidratues për lëkurën. Jep një aromë të freskët bimore dhe nuk shkakton acarim apo irritim. Përdorni një sasi të vogël në duar të lagura deri sa të krijohet shkumë, masazhojeni në fytyrë dhe shpëlajeni plotësisht me ujë të vakët.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Përmban një ekstrakt hidratues aloe (98 ppm) dhe 10 lloje përbërësish bimor për të pastruar papastërtitë me efekt qetësues dhe hidratues për lëkurën. Jep një aromë të freskët bimore dhe nuk shkakton acarim apo irritim. Përdorni një sasi të vogël në duar të lagura deri sa të krijohet shkumë, masazhojeni në fytyrë dhe shpëlajeni plotësisht me ujë të vakët.

Contains skin soothing moisture aloe extract (98ppm) and 10 kinds of herb ingredients to cleanse dirt with soothing and hydrating effect. Gives a fresh herb scent and doesn’t cause irritation. Use on wet hands with a small amount to lather bubbles and massage onto the face and rinse off with lukewarm water thoroughly.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Fresh Herb Aloe Cleansing Foam”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: , Tag:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories