Soothing & Moisture Aloe Vera 92% Soothing Gel (Tube)

7.00

Ky xhel qetësues përmban Aloe Vera organike të çertifikuar nga Kalifornia CCDF dhe është i butë për lëkurën. I mirë për hidratimin e fytyrës, krahëve, këmbëve dhe flokëve. Hidratim i menjëhershëm pa u ndjesinë ngjitëse. Mund të përdoret para  gjumi, si një krem hidratues i përditshëm, si një serum flokësh për shkëlqim të menjëhershëm, si një xhel qetësues pas rruajtjes, si një hidratues i thonjve ose mund të përzihet me primer për një lëkurë plot shkëlqim.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Ky xhel qetësues përmban Aloe Vera organike të çertifikuar nga Kalifornia CCDF dhe është i butë për lëkurën. I mirë për hidratimin e fytyrës, krahëve, këmbëve dhe flokëve. Hidratim i menjëhershëm pa u ndjesinë ngjitëse. Mund të përdoret para  gjumi, si një krem hidratues i përditshëm, si një serum flokësh për shkëlqim të menjëhershëm, si një xhel qetësues pas rruajtjes, si një hidratues i thonjve ose mund të përzihet me primer për një lëkurë plot shkëlqim.

 

This soothing gel contains California CCDF certified organic Aloe Vera and is mild to the skin. Good for moisturizing face, arms, legs and hair. Instant moisturization without feeling sticky. It can be used as a sleeping pack,  as a daily moisturizer, as a hair serum for instant shine, as an aftershave soothing gel, as a nail hydrator or it can be mixed with primer for a glowing skin makeup.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Soothing & Moisture Aloe Vera 92% Soothing Gel (Tube)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category: Tag:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories