Bee Venom Toner

17.00

Toneri me helm blete përmban acid salicilik dhe 83% kompleks helm blete. Kontrollon nivelet e PH dhe lehtëson stresin e lëkurës. Kthen lëkurën e lodhur dhe të errët në lëkurë të ndritshme dhe me shkëlqim. Trajton lëkurën e ndjeshme dhe të prirur për akne. Zhbllokon poret dhe zhduk papastërtitë. Zbut acarimet, inflamacionin dhe stresin në lëkurë. Për përdorim dite dhe nate.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Toneri me helm blete përmban acid salicilik dhe 83% kompleks helm blete. Kontrollon nivelet e PH dhe lehtëson stresin e lëkurës. Kthen lëkurën e lodhur dhe të errët në lëkurë të ndritshme dhe me shkëlqim. Trajton lëkurën e ndjeshme dhe të prirur për akne. Zhbllokon poret dhe zhduk papastërtitë. Zbut acarimet, inflamacionin dhe stresin në lëkurë. Për përdorim dite dhe nate.

Bee venom toner contains salicylic acid and 83% Bee venom complex. Controls PH levels and relieves skin stress. Turns dull and dark skin into dewy and bright skin.  Treats sensitive and acne-prone skin. Unclogs pores and breaks down buildup. Lessens skin irritation and stress. For day and night use.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Bee Venom Toner”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories