Fresh Herb Snail Cleansing Foam

8.00

Një pastrues i butë në trajtë shkume i mbushur me solucion kërmilli dhe ekstrakte bimore që lë lëkurën të freskët, të butë dhe të pastër. Shpërndani një sasi të vogël në dorën tuaj të lagur derisa të krijohen flluska. Masazhoni butësisht fytyrën tuaj të lagur me shkumën dhe shpëlajeni me ujë të vakët.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Një pastrues i butë në trajtë shkume i mbushur me solucion kërmilli dhe ekstrakte bimore që lë lëkurën të freskët, të butë dhe të pastër. Shpërndani një sasi të vogël në dorën tuaj të lagur derisa të krijohen flluska. Masazhoni butësisht fytyrën tuaj të lagur me shkumën dhe shpëlajeni me ujë të vakët.

A mild foam cleanser infused with snail solution and herb extracts that leaves skin refreshed, smooth, and clean. Dispense a little amount on your wet hand and make bubbles.  Gently massage your wet face with the bubbles and rinse with lukewarm water.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Fresh Herb Snail Cleansing Foam”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories