Jeju Sparkling Cleansing Tissue

7.00

E mbushur me ujë burimi karbonik të nxehtë nga mali Sanbang në ishullin Jeju, këto peceta të trasha pastruese heqin lehtësisht tualetin, papastërtitë dhe grimcat nga fytyra juaj duke e lënë lëkurën të hidratuar dhe të freskët. Të përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës, sidomos ato të yndyrshme.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

E mbushur me ujë burimi karbonik të nxehtë nga mali Sanbang në ishullin Jeju, këto peceta të trasha pastruese heqin lehtësisht tualetin, papastërtitë dhe grimcat nga fytyra juaj duke e lënë lëkurën të hidratuar dhe të freskët. Të përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës, sidomos ato të yndyrshme.

Filled with carbonic hot spring water from Sanbang Mountain on Jeju Island, this thick cleansing tissue easily removes makeup, dirt, and grime from your face leaving your skin moist and refreshed. Suitable for all skin types, especially oily.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Jeju Sparkling Cleansing Tissue”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories