Men – Herbal Shampoo for Normal Hair 500ml

17.00

 • Përmban ekstrakte rozmarine dhe dafine
 • Forcon rrënjët e flokëve dhe mbron lëkurën e kokës
 • I lë flokët të butë, të lëmuar dhe me shkëlqim
 • Pastron dhe ushqen skalpin dhe flokët
 • Eliminon sebumin e tepërt
 • Ndihmon në rifitimin e shkëlqimit dhe volumit natyral

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share
 • Contains rosemary and bay laurel extracts
 • Strengthens hair roots & protects the scalp
 • Leaves hair smooth, soft & shiny
 • Cleanses & nourishes scalp and hair
 • Eliminates excess sebum
 • Helps regain natural shine & volume

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Men – Herbal Shampoo for Normal Hair 500ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories