Rosemary Detangler Spray 250 ml

14.00

  • Spraj flokësh me bazë ekstrakti rozmarine për të zgjidhur nyjet dhe ngatërresat e flokëve
  • Përmban përbërës hidratues që mbrojnë dhe ushqejn flokët
  • I bën flokët të lehtë për tu krehur
  • Jep një pamje natyrale dhe i mban flokët të butë

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share
  • Hair spray based on rosemary extracts to loosen hair knots and tangles
  • Contains moisturizing ingredients that protects and nourishes the hair
  • Makes the hair easy to comb
  • Gives a natural look and keeps the hair smooth

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Rosemary Detangler Spray 250 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories