Cell Power Essential Foam Cleanser

13.00

Një pastrues luksoz shkumoz që eliminon papastërtitë e lëkurës me anë të një larje të butë e të lëmuar. Përmban Jeju Sickle Neofinetia që siguron hidratim dhe ushqim të lëkurës. Jeju Sickle Neofinetia jep elasticitet të lagësht dhe ushqyes me një vitalitet të fuqishëm. Heq papastërtitë e lëkurës në mënyrë të qartë me shkumën e saj të butë. Mban hidratimin e lëkurës dhe përmirëson elasticitetin e saj.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Një pastrues luksoz shkumoz që eliminon papastërtitë e lëkurës me anë të një larje të butë e të lëmuar. Përmban Jeju Sickle Neofinetia që siguron hidratim dhe ushqim të lëkurës. Jeju Sickle Neofinetia jep elasticitet të lagësht dhe ushqyes me një vitalitet të fuqishëm. Heq papastërtitë e lëkurës në mënyrë të qartë me shkumën e saj të butë. Mban hidratimin e lëkurës dhe përmirëson elasticitetin e saj.

 

A premium foam cleanser that eliminates skin wastes on the skin with smooth bubbles.Contains Jeju Sickle Neofinetia callus that provides moisture and nutrition to the skin. Jeju Sickle Neofinetia gifts moist and nourishing elasticity with powerful vitality. Removes skin impurities clearly with its soft and mild foam.Retains moisture to skin and improves skin elasticity.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Cell Power Essential Foam Cleanser”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Categories: ,
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories