Good Skin Madecassoside Ampoule

15.50

Një ampulë qetësuese që ndihmon për kujdesin ndaj lëkurës së ashpër lehtësisht. Përmban Madecassoside dhe 3 përbërës me prejardhje nga perimet (vajin e farave të Echium plantagineum, vajin e farave të lulediellit, ekstrakt nga hardhia e lules Balloon) për të ndihmuar në qetësimin e lëkurës. Është një lloj xheli i lagësht që sjell një ndjesi të butë hidratuese në lëkurë. Funksionon për të gjitha llojet e lëkurës.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Një ampulë qetësuese që ndihmon për kujdesin ndaj lëkurës së ashpër lehtësisht. Përmban Madecassoside dhe 3 përbërës me prejardhje nga perimet (vajin e farave të Echium plantagineum, vajin e farave të lulediellit, ekstrakt nga hardhia e lules Balloon) për të ndihmuar në qetësimin e lëkurës. Është një lloj xheli i lagësht që sjell një ndjesi të butë hidratuese në lëkurë. Funksionon për të gjitha llojet e lëkurës.

A soothing ampoule that helps to care for rough skin comfortably. It contains Madecassoside and 3 vegetable ingredients (Echium plantagineum seed oil, sunflower seed oil, balloon flower vine extract) to help calm the skin. It is a moist gel type that delivers a smooth moisturizing sensation to the skin. For all skin types.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Good Skin Madecassoside Ampoule”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories