Good Skin Ceramide Ampoule

15.50

Ampula me ndjesi kremoze ndihmon në mbajtjen dhe shtimin e një hidratimi zubutës për lëkurën. Përmban përbërës me prejardhje lulesh (ekstrakt elbi, ekstrat krizanteme, ekstraktin e gjetheve te kamomomilit, ekstrakt zymbyli dhe ekstrakt lavandre) për të hidratuar lëkurën tuaj. Formulimi i ampulës me krem ngjitet në lëkurë dhe përthithet pa ndjesinë ngjitëse. E përshtatshme për lëkurat e tipit normal ose të thatë.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Ampula me ndjesi kremoze ndihmon në mbajtjen dhe shtimin e një hidratimi zubutës për lëkurën. Përmban përbërës me prejardhje lulesh (ekstrakt elbi, ekstrat krizanteme, ekstraktin e gjetheve te kamomomilit, ekstrakt zymbyli dhe ekstrakt lavandre) për të hidratuar lëkurën tuaj. Formulimi i ampulës me krem ngjitet në lëkurë dhe përthithet pa ndjesinë ngjitëse. E përshtatshme për lëkurat e tipit normal ose të thatë.

Cream ampoule helps maintain moisture with soft moisturizing. Contains 6 herb flower components (barley extract, cart chrysanthemum extract, Matricaria/leaf extract, hyacinth precursor extract, lavander flower tree and Clely extract) to moisturize your skin. Creamy ampoule formulation adheres to the skin and is absorbed without stickiness. For medium dry to dry skin types.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Good Skin Ceramide Ampoule”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories