Good Skin Mineral Ampoule

15.50

Ampulë hidratuese që mbush lëkurën e thatë plot hidratim. Formuluar me ujë deti të pasur me minerale (75.92%), minerale (klorur kalciumi, sulfat magnezi), dhe xylitol për të ndihmuar në hidratim. Kjo ampulë mineralesh jep një shtysë freskuese hidratimi për një përfundim të butë dhe të lëmuar. Është një lloj ampule që rrjedh thellë në lëkurë dhe sjell ndjesi hidratiimi. E përshtashme për të gjitha llojet e lëkurës.

In stock

+ -

Ampulë hidratuese që mbush lëkurën e thatë plot hidratim. Formuluar me ujë deti të pasur me minerale (75.92%), minerale (klorur kalciumi, sulfat magnezi), dhe xylitol për të ndihmuar në hidratim. Kjo ampulë mineralesh jep një shtysë freskuese hidratimi për një përfundim të butë dhe të lëmuar. Është një lloj ampule që rrjedh thellë në lëkurë dhe sjell ndjesi hidratiimi. E përshtashme për të gjitha llojet e lëkurës.

Moisturizing ampoule that fills dry skin with moisture and moisturizes it. Mineral-rich seawater (75.92%) and mineral (calcium chloride, magnesium-fate), and xylitol to help moisturize. This Good Skin Mineral Ampoule delivers a refreshing boost of hydration to promote a silky and supple finish. It is an ampoule type that flows down and delivers a moisture-filled and moisturizing sensation to the skin. For all skin types.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Good Skin Mineral Ampoule”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Navigation
Close

My Cart

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

Great to see you here!

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

Already got an account?

Close

Close

Categories