Green Derma Tea Tree Cica Spot Serum

20.00

Një serum i tipit xhel për njollat që thithet shpejt për të siguruar trajtim të njollave në lëkurë të trazuar pa lënë asnjë ndjesi ngjitëse. Formula e xhelit maksimizon hidratmin dhe absorbohet shpejt. Formuluar me ujin e gjetheve të pemës së çajit dhe 5 përbërës Cica për të dhënë efekte të jashtëzakonshme qetësues për lëkurë të ndjeshme. Testuar dermatologjikisht dhe i përshtatshëm për lëkurën me akne.

In stock

+ -

Një serum i tipit xhel për njollat që thithet shpejt për të siguruar trajtim të njollave në lëkurë të trazuar pa lënë asnjë ndjesi ngjitëse. Formula e xhelit maksimizon hidratmin dhe absorbohet shpejt. Formuluar me ujin e gjetheve të pemës së çajit dhe 5 përbërës Cica për të dhënë efekte të jashtëzakonshme qetësues për lëkurë të ndjeshme. Testuar dermatologjikisht dhe i përshtatshëm për lëkurën me akne.

A gel-type spot serum that absorbs quickly to provide spot treatment to troubled skin without leaving any stickiness. The spot gel form maximizes moisture and absorbs quickly. Formulated with Tea Tree Leaf Water and 5 Cica ingredients to deliver an excellent soothing effect to sensitive skin. Dermatologically tested and suitable for acne-prone skin.

 

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Green Derma Tea Tree Cica Spot Serum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Navigation
Close

My Cart

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

Great to see you here!

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

Already got an account?

Close

Close

Categories