Herb Blending Eye Cream

23.00

Krem anti-plakje për sytë, me formulim të forte për të siguruar hidratim dhe ushqim të thellë të lëkurës. Mund të përdoret dhe si krem për fytyrën.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Krem anti-plakje për sytë, me formulim të forte për të siguruar hidratim dhe ushqim të thellë të lëkurës. Mund të përdoret dhe si krem për fytyrën.

 

Concentrated anti-aging eye cream for deep nourishment and hydration. Can be used as face cream.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Herb Blending Eye Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories