Herb Blending Mist

18.00

Sprajti Herb Blending është thelbësor në sigurimin e ekuilibrit të menjëhershëm të vajit dhe lagështisë për lëkurën e thatë dhe të që rripet lehtësisht me anë të substancës Herb Active 5. Sprajt vajor që hidraton lëkurën e thatë. Formuluar në raportin 9: 1 vaj dhe ujë esencial, sprajti hidraton lëkurën e thatë dhe mund të përdoret për t’a qetësuar atë para dhe pas tualetit. Përfshin panthenol për të qetësuar dhe hidratuar lëkurën.

In stock

+
  ... people are viewing this right now

  Share

Sprajti Herb Blending është thelbësor në sigurimin e ekuilibrit të menjëhershëm të vajit dhe lagështisë për lëkurën e thatë dhe të që rripet lehtësisht me anë të substancës Herb Active 5. Sprajt vajor që hidraton lëkurën e thatë. Formuluar në raportin 9: 1 vaj dhe ujë esencial, sprajti hidraton lëkurën e thatë dhe mund të përdoret për t’a qetësuar atë para dhe pas tualetit. Përfshin panthenol për të qetësuar dhe hidratuar lëkurën.

 

Herb Blending Mist is essential mist that provides instant oil and moisture balance to dry, flaky skin with Herb Active 5 substance. Oil mist that moisturises dry skin. 9:1 oil to essential water mist moisturises dry skin and can be used to soothe before and after makeup. Includes panthenol to soothe and moisturises the skin.

Based on 0 reviews

0.00 Overall
0%
0%
0%
0%
0%
Be the first to review “Herb Blending Mist”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Write a review

Reviews

There are no reviews yet.

Category:
Close My Cart
Close Wishlist
Close Recently Viewed
Close
Compare Products (0 Products)
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Compare Product
Close
Categories